SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar
İYİ Parti İzmit’te Tek Adaylı Kongre

Köken; Kapımız 7/24 Tüm Vatandaşlara Açık

Köken; Kapımız 7/24 Tüm Vatandaşlara Açık

Vatandaşlarla iç içe olmayı önemseyen Başkan Köken, onlarla bir araya geldiği ziyaretlerde istek ve talepleri dinledi.

İlçedeki hizmetleriyle vatandaşlar tarafından sevilen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, vatandaşlarımızın yanındayız vurgusunda bulundu.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, hemşehrilerimizi kapı kapı ziyaret edeceğiz, onların bizlerden istek ve talepleri varsa can kulağı ile dinleyeceğiz dedi. Bizler hem merkez mahallelerimize hem de çevre mahallelerimize hizmetlerimizi gerçekleştirirken tek bir şey düşünüyoruz o da vatandaşlarımıza faydalı ve kaliteli hizmet yapmak.

Başkan Ünal Köken, “Vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakınız “

İlçemizin insanları samimi ve sıcakkanlıdır. Bir eve misafir gittiğinizde size sofralar kurarlar, güler yüzlerini de eksik etmezler. Belediye Başkanı olarak memleketimize hizmet etmek için çalışmalarımızı sürdürüyor, hem mahalle ziyaretlerimizde hem de halk günümüzde  hemşehrilerimizle buluşuyoruz diyen Başkan Ünal Köken, kapılarının tüm vatandaşlara 7/24 açık olduğunu belirtti.

Yaptığı mahalle ziyaretlerinde büyüklerimizle ettiğimiz sohbet boyunca onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanıyoruz diyen Başkan Köken, Kandıralı olmaktan gurur duyduklarını vurguladı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR