SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Hürriyet, Avrupa’da Komite Çalışmalarına Katıldı
Kartepe Zirvesi’nden Acı Haber

17 Yıl İzmit’i Yönettiniz, Neden Yapmadınız?

17 Yıl İzmit’i Yönettiniz, Neden Yapmadınız?

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, ilçe binasında parti çalışmaları ve kent gündemine dair basın açıklaması gerçekleştirdi.

Ak Parti İzmit’te eski ilçe başkanı, eski ilçe yöneticileri sosyal medya ve basın aracılığıyla açıklamalar yaptı, sonunda teşkilatın başkanı Ali Güney konuştu.

HÜRRİYET’E YÜKLENMİŞ

Ali Güney, Başkan hanımın Düğün ve nikah salonlarıyla ilgili nasıl şov yaptığını yine hep birlikte gördük.  Konuyla ilgili AK Parti ve Cumhur İttifakı ortağımız MHP’li meclis üyelerimiz gerekli açıklamaları mecliste yaptı. AK Parti ve MHP’li meclis üyelerimizin önerisiyle zaten 3 tanesi ücretsiz olan İzmit Belediyesi’nin düğün ve nikah salonlarının kalan 3 tanesi de tüm İzmitli vatandaşlarımıza ücretsiz hale gelirken, Başkan hanım gazete gazete, ajans ajans dolaşarak bu işi kendisi yapmış gibi anlattı” dedi.

17 YIL İZMİT’İ YÖNETTİLER, NEDEN YAPMADILAR

Ali Güney, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e, nikah salonlarının ücretsiz yapılması üzerinden yüklenirken, 17 yıldır İzmit’i yönetenin Ak Parti olduğunu unuttu. 17 yılda İzmit’te nikah salonlarının ücretsiz olması akıllarına gelmedi, Hürriyet gündeme taşıdı, kamuoyundan büyük destek geldi. Ak Parti ve MHP Meclis Üyeleri kamuoyu baskısından çekinerek destek verdi. Ali Güney, basın toplantısında 17 yıldır neden İzmit’te vatandaşın ekonomisini rahatlatacak adımlar atılmadığı konusuna değinmedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR