SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Başkan Hürriyet, Bu Sözlerle Kent Esnafına Sahip Çıktı
Kabine Revizyonunda Bakanlık İçin İsmi Geçenler…

Aile Hekimleri Derneği’nden Başkan Hürriyet’e Teşekkür

Aile Hekimleri Derneği’nden Başkan Hürriyet’e Teşekkür
Koronavirüsle mücadele kapsamında ekonomik destek paketlerini yürürlüğe koyan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, belediyeye ait yerlerde iş yeri olan esnafların ardından, Aile Sağlığı Merkezleri’nden de 3 ay boyunca kira alınmayacağını duyurdu 
Koronavirüsle mücadele kapsamında sosyal belediyecilik örneği gösteren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyesine ait taşınmazlarda kirada olan esnaftan 3 ay boyunca kira alınmayacağını duyurmuştu. Sağlık çalışanlarına malzeme ve gıda desteği veren Başkan Hürriyet,  şimdi de belediyeye ait olan yerlerde kirada olan Aile Sağlığı Merkezleri’nden de 3 ay boyunca kira alınmayacağını duyurdu.
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TAM DESTEK
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet alınan bu kararlarla koronavirüs nedeniyle zor koşullarda büyük bir özveriyle lçalışan sağlık çalışanlarını yine yalnız bırakmadı. Kendi kaynaklarıyla steril maske, bone, önlük ve siperli maske üreterek sağlık çalışanlarına dağıtan İzmit Belediyesi, belediye mülklerinde kira ödeyerek sağlık hizmeti veren Aile Hekimlerinden kira almayarak, mali yönden de önemli bir destek verecek.
AİLE HEKİMLERİNDEN TEŞEKKÜR
Kararın ardından sosyal medya sayfasından bir açıklama yapan Kocaeli Aile Hekimleri Derneği de, Başkan Hürriyet ve İzmit Belediyesi çalışanlarına hem ekonomik destek paketi hem de gıda desteği ile hijyenik malzeme desteği için teşekkür ettiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR