..."/> Ak Parti’den Muhalefete Taş | TEK KOCAELİ GAZETESİ
TARİH 24.02.2018 SAAT 14:59:49

01.02.2017 Çarşamba - 17:35

Ak Parti Başiskele Barbaros Mahallesi ve Sahil Mahallesi Danışma Meclislerini yaptı. Danışma Meclisine Ak Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus, il Başkan yardımcısı Mustafa Kocaman, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri, muhtarlar ve mahalle yönetimleri katıldı.  Danışma Meclisi Barbaros Mahalle Başkanı Tahsin Hoylan’ın konuşması ile başladı. Ardından İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve Milletvekili Zeki Aygün konuşma yaptı. Teşkilat Başkanı Yakup Zenbiloğlu’nun mahallelerle ilgili sunum yaptığı danışma meclisi, soru cevap kısmıyla birlikte son buldu.

başiskele ak partiTALUS: MUHALEFET İL DANIŞMA YAPAMAZKEN BİZ MAHALLE DANIŞMA YAPIYORUZ

Dr. Şahin Talus” Bizler Ak Parti olarak çok büyük bir aileyiz­­­­. Muhalefet il danışma yapamazken biz mahalle danışma yapıyoruz. Allah’ın izniyle bu referandumdan da birbirine kenetlenmiş teşkilatımız ve sağduyulu, onurlu milletimiz sayesinde alnımızın akıyla çıkacağız.  1 Kasım’da %67,7 oy aldık. Referandumda %80 oy almamız lazım. Referandum sürecinde 15 Şubat’a kadar eğitimler tamamlanacak. Bu süreci hep birlikte yürüteceğiz.”

TALUS AYAZ’I TEBRİK ETTİ.

İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus, geçtiğimiz hafta Türkiye genelinde Büyükşehir ve ilçeler arasında yapılan kamuoyu araştırmasında Türkiye’de en başarılı 7. belediye başkanı seçilen Hüseyin Ayaz’ı tebrik etti. Talus “7 yıldızlı kent Türkiye’de 7. Oldu. Belediyemiz ve teşkilatımızın, birlik ve beraberlik içinde uyumlu çalışması başarıyı getirmiştir. Bu tabii ki hepimizin başarısıdır. Ama durmak yok, gücümüze güç katarak yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

AYAZ : BAŞİSKELE’DE 2 ÇEŞİT İNSAN VAR, EVET DİYENLER VE EVET VERMEYE ADAY OLANLAR

Ayaz “ Vatandaşlarımızla sevinçli günlerimizde de mutlu günlerimizde de hep bir arada olmayı bildik. Milletimiz sayesinde ayakta kaldık. Bundan sonraki mesele mahalle başkanlarının, muhtarların meselesi değil. Hak, batıl meselesi. Artık safımızı belli etme zamanı. 15 Temmuz’da şehit ve gazi olamadık ama şimdi terleme zamanı. Hepimiz bu yolda terimizi dökmeye hazırız. Başiskele’de 2 çeşit insan var. Evet verecekler ve evet vermeye aday olanlar. Başiskele’de hayır yok. “

AYGÜN : ÜLKEMİZ YEDİ DÜVELLE SAVAŞIYOR

Aygün” Ülkemizin yedi düvelle dövüştüğü bir ortamda teşkilatların canlı olmasının bir sebebi var. Bu millete hizmet ederseniz karşılığını alırsınız. Zalimlerin olduğu bir ortamda, teşkilatın zalimlerle mücadele eden bir başkanı olursa teşkilat canlı olur. İşini eğlence gibi, namazını istirahat gibi yaparsan yorulmazsın. Referandumda da 15 Temmuz’da olduğu gibi yedi düvele karşı mücadele edeceğiz. Bundan hiçbir kuşkum yok. Böyle canlı, dinamik ve değerlerine bağlı bir teşkilatın üyesi olmaktan gurur duyuyorum.”

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.