SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Zeki Aygün’le Derince Tökezlemeye Devam Ediyor
Zamlar Durdurulamıyor

Ak Partili İsim İzmit İçin Neler Söyledi

Ak Partili İsim İzmit İçin Neler Söyledi
Bu haber 19 Aralık 2018 - 18:13 'de eklendi

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmit İlçe Başkan adayı Havzullah Yaydemir,  süreç hakkında açıklamalarda bulundu. Yaydemir, “Derdimiz davamızı bir adım ileri taşıyabilmektir” dedi.

AK Parti İzmit için ilçe başkan adayı olan Havzullah Yaydemir, temayül yoklamasının ardından süreç hakkında değerlendirmelerde bulundu. 2014 yerel seçim sürecinde Seçim İşleri Başkanı olan Havzullah Yaydemir, “Biz reisimiz Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davasının izinde yol yürüyoruz. Bu davada nerede, hangi makamda olduğumuzun önemi yok. Bizim için önemli olan bu yükü birazda olsa sırtımıza alabilmektir” ifadelerini kullandı.

İZMİT’TE YİNE ZAFER ELDE EDECEĞİZ

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti’nin İzmit’te yine zaferle çıkacağını vurgulayan Havzullah Yaydemir, 52 mahalle 50 köyde canla başla Ak Parti için mücadele eden partililere teşekkür etti. Yaydemir, “2010’dan bu yana teşkilat içerisindeyim. Teşkilat adabı nedir çok iyi bilirim. Bizde son söz teşkilatın ve genel merkezindir. Verilecek her karara saygımız sonsuz. İlk gün ki gibi açıklanacak ismin yanında gece gündüz çalışacağız” şeklinde konuştu.

 POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR