SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Şimdi Açıklandı; Personel Alınacak
AKP’de Sürpriz Karar

AKP’li Marketçi, Çöpleri Görünce Çok Sevinmiş!

AKP’li Marketçi, Çöpleri Görünce Çok Sevinmiş!

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 2 hafta gecikmeyle mazbatasını aldığı günden beri AKP içerisinde bazı isimler işi gücü bıraktı, İzmit’te yapılmayan ne var, eksik nereden buluruz, Hürriyet’in İzmit’teki gücünü nasıl zayıflatırız derdine düştüler.

31 Mart’ta seçimi kazandı, İzmit Belediye Başkanı seçildi. Fatma Kaplan Hürriyet, yıllar sonra İzmit Belediyesi’ni  AKP’nin elinden alan isim oldu. Koltuğa oturduğundan beri Hürriyet, AKP’de bazı isimlerin hep takibi altında oldu. Nereden ne buluruz peşinde olanlar, bir şey buldular mı çok sevindirik oluyorlar ve hemen sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar. Milletin iradesiyle başkanlık koltuğuna oturduğundan beri adeta Hürriyet’i İzmit’te zayıf duruma düşürmek için casus gibi çalıştılar.

İşte İzmit’te yaşanan son örnek. Mehmet Ali Paşa’da marketçilik yapan AKP’li eski yönetici Ali Yılmaz, Ceyyıl’ın arkasında konteynır dışında bir çöp yığını görür. Ali Yılmaz buna çok sevinir. Çünkü Ali Yılmaz, zaten sosyal medya hesabından Hürriyet aleyhine paylaşacak bir şey buldu mu hemen yapıştırır. Burada gaye sorunun çözülmesi değildir. Burada gaye, Hürriyet’le ilgili bayramda bir şey bulup, ekstra bayram yapmaktır.

İzmit’te konuşulanlara göre; marketçi Ali Yılmaz,İzmit Belediyesi’ne kestiği  çay şeker faturasının açıklanmasından sonra Hürriyet’e kafayı takmış. Marketten çıkıyormuş, bayram seyran demeden İzmit Belediyesi ile ilgili ne bulurum onun peşinde koşuyormuş. Yerin kulağı var. İzmit konuşuyor. Bunları konuşanların, Ali Yılmaz’ın çöp konteynırı takıntısından sonra boş konuşmadıkları da anlaşılmış oldu.

ALİ YILMAZ’IN PAYLAŞIMI

 

1 çöp konteyneri nedir?
2 çöp nasıl toplanmaz?
3 milleti aşağılayacağınıza işinizi yapın
4 iyi bayramlar İZMİT 😎
5 herşey çok güzel dimi? 😂😂😂
Yer ceyılın arkası an itibariyle

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR