SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Tansu Çiller’den Bağış Kampanyasına Destek
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kocaeli’ye Müjde!

AKP’lilerin Ayarını Fena Bozmuş!

AKP’lilerin Ayarını Fena Bozmuş!

Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yılı etkinlikleri kapsamında Kocaeli Trabzonlular Derneği tarafından düzenlenen ‘Dünden Bugüne Trabzon’ adlı ilginç bir fotoğraf karesine sahne oldu.

Kocaeli Trabzonlular Derneği etkinliğine İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker de katıldı. Etkinliğe  İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in konuşmasını yaparken İlyas Şeker’in yüzündeki ifade damga vurdu. Ak Partililer’in İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’ten rahatsızlığı her etkinlikte kendini gösteriyor. Trabzonlular Derneği’nde ortaya çıkan fotoğraf adeta herşeyi anlatıyordu.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, kentte gündemi belirleyen isim olurken, AKP’li isimlerin bu durumdan rahatsız oldukları gözlemleniyor. Şehrin dört bir yanında milletle birlikte olan Hürriyet, sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerinde AKP’li isimlerle aynı programda denk geliyor. AKP’li isimlerin işte bu ortamda rastlaştıkları Hürriyet’e karşı tavırları net olarak ortaya çıkıyor. Kocaeli Trabzonlular Derneği’nde bir kez daha bu durum dikkat çekti.

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR