SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
İdlib’de 29 Askerimiz Şehit
Derinceli Esnaf Evinde Ölü Bulundu

ALİ KORKMAZ’DAN İZMİT İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

ALİ KORKMAZ’DAN İZMİT İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

AK Parti İzmit ilçe eski ilçe başkanı, İzmit Belediye Başkan Aday Adayı Ali Korkmaz, AK Parti İzmit İlçe Başkanlığına vekalet eden,  Rıfat Akbaş’ı makamına ziyaret etti. Seçim süreciyle ilgili istişarelerde bulundu ve Akbaş’a görevinde başarılar diledi.

AK Parti İzmit ilçe başkanlığına vekalet eden Başkan vekili Rıfat Akbaş’a ziyaretler devam ediyor. Kurum ve kuruluş ziyaretlerine devam eden Başkan aday adayı Korkmaz, 7 yıl başkanlığını yapmış olduğu İzmit ilçe başkanlığına gelerek Akbaşı’ı makamında ziyaret etti.

‘HER GÖREVE HAZIRIZ’

AK Parti İzmit İlçe Başkan vekili Akbaş’a gerçekleştirdiği ziyarette konuşan, İzmit Belediye Başkan Aday Adayı Korkmaz, “AK Parti teşkilatları dün olduğu gibi, bugünde güçlü ve dinamiktir. Zorlu bir seçim süreci bizi bekliyor. Bu nedenle üstlenmiş olduğunuz görev zor ve çok büyük önem taşıyor. Bizler her zaman teşkilatımızın emrinde olduk bu süreçte de görev ayırmadan teşkilatımızın vereceği her görevi yapmak için hazırız. Tecrübeli ve teşkilatımızın geçmişine vakıf birinin İzmit’te teşkilatları güçlü çıkarmak için elinden geleni yapacaktır. Bu konuda güvenimiz ve inancımız tamdır. Üstlenmiş olduğunuz görevden dolayı size başarılar diliyorum ve her zaman bir ve beraber olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

‘HIRSLARIMIZ İLE DEĞİL SEVDAMIZ İLE MÜCADELE EDİYORUZ’

İzmit Belediyesi Başkan Aday Adayı Korkmaz’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Akbaş, “AK Parti teşkilatları kurulumundan bugüne, hizmet etmiş, hizmet etmeye devam eden, bütün mensuplarının ortaya koydukları birlik ve beraberlik sayesinde bu denli güçlüdür. Ziyaretiniz bizleri onurlandırmıştır. Sizlere de çalışmalarınızda başarılar dileriz. Hepimizin ortak amacı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde halkımıza en güzel şekilde hizmet etmektir. Bizim teşkilatlarımızda sadece hizmette yarış vardır. İzmit’te AK Partimiz ile gönül belediyeciliğini, devam ettireceğiz. Bizler hırslarımız ile değil sevdamız ile mücadele ediyoruz. Seferi ile memuru olduğumuz bu süreç, inşallah zafer ile sonuçlanacak” dedi

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR