SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar
İYİ Parti İzmit’te Tek Adaylı Kongre

Allah Çoluk Çocuğundan Çıkarsın, Kahru Perişan Etsin

Allah Çoluk Çocuğundan Çıkarsın, Kahru Perişan Etsin

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin geçen dönemden, yeni belediye başkanlarının dönemine kalan borçlar tepki çekti. Ak Parti Dilovası Belediye Başkan Aday Adayı olan Enver Yıldırım, Dilovası Belediyesi’nin borcuna sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla tepki gösterdi.

Dilovası’nın önemli isimlerinden Enver Yıldırım yaptığı açıklamada, ‘Dilovası ilçesine yok denilecek kadar hiç hizmet olmamasına rağmen Kocaeli’nin 5 ilçesinin toplam borcundan fazla borcu olması düşündürücü. Hem en küçük ilçe hemde en borçlu ilçelerden biri. Bunun tek açıklaması var. O da 10 yılda yapılan hırsızlıklardır . Ben size bir şey demiyorum size bu 10 yılda kim oy vermişse Allah çoluk çocuğundan çıkarsın. Bunların hesabını bu kadrolara yönetme yetkisini verdiğiniz için Allah sizi kahruperişan etsin .

 

 

Dilovası ilçesine yok denilcek kadar hiç hizmet olmamasına ragmen kocaeli ilinim 5 ilçesinin toplam borcundan fazla borcu olması düşündürücü hem en küçük ilçe hemde en borçlu ilçelerdrn biri bunun tek açıklaması var oda 10 yılda yapılan hırsızlıklardır .Ben size bir şey demiyorum size bu 10 yılda kim oy vermişse allah çoluk çocugundan çıkarsın bunların hesabını bu kadrolara yönetme yetkisini verdiğiniz için allah sizi kahruperişan etsin .

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR