..."/> Alperen Ocakları’na başkan atandı | TEK KOCAELİ GAZETESİ
TARİH 17.01.2018 SAAT 03:50:27

16.12.2017 Cumartesi - 14:37

Kocaeli Alperen Ocakları Başkanlığı görevine Alperen Ocakları’ın ataması gerçekleştirildi

Daha önce BBP Derince eski İlçe Başkanı olan Baran Aslan Büyük Birlik Partisi il binasında düzenlenen tören ile Kocaeli Alperen Ocakları başkanı oldu. Aslan’a bu görevi Alperen Ocağı teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Kürşat Mican teslim etti.

AKADEMİMİZ DEVAM EDİYOR

Büyük Birlik Partisi il binasında gerçekleşen basın açıklamasında ilk olarak söz alan İl Başkanı Serhat Duyar, “İlk olarak törenimiz hayırlı olsun. Ocakta başlayan kardeşimiz Baran Aslan’a teşekkür ediyorum. Bildiğiniz üzere Alperen Ocakları ile ortak düzenlediğimiz ‘Muhsin Yazıcıoğlu Liderlik Akademisi’ devam ediyor. Bu projemiz her Salı günü gerçekleşiyor” diye belirtti.

‘İNANCIM TAM’

Alperen Ocakları teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Kürşat Mican ise, “Toplantımız hayırlı olsun. Yaklaşık 3 aydır alperen ocakları başkanımız yoktu. Baran kardeşimiz teşkilatlanmasını tamamladıktan sonra görevi kendisine tebliğ ettik. Öncelikle ocağımızın geçmişini bilen ve gelecekte söz sahibi olacak imanlı, ahlaklı, cesur, dürüst, çalışkan ve bilimde her konuda kendisini geliştirmiş donanımlı bir insan olması gerekir.  Alperen ocaklarımızın gençleri arttırarak çalışmalarına şekil vereceğini düşünüyorum.  Gençlerimizi aydınlatacak bilgi sağlayacak ve aynı zamanda dilini kaybetmeden yaşamasına yönelik katkı sağlayacağınıza inancım tamdır. Bir kez daha Baran kardeşimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.