..."/> Başiskele’de Ahmet Pekin Konuşuluyor | TEK KOCAELİ GAZETESİ
TARİH 25.02.2018 SAAT 08:25:48

08.02.2017 Çarşamba - 14:10

Başiskele’de emlak işleri çok konuşulur hale geldi. Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanlığı’na geldikten sonra Ahmet Pekin ismi kentin çeşitli noktalarında çokça konuşulmaya başlandı.

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin, kongre sürecinde kendisine destek veren bazı emlaçıların tepkisini almaya başlamış. Geçtiğimiz günlerde Dubai’ye ziyarete giden Pekin’in Başiskele’de işleri çok yoğunmuş. Oda Başkanı olarak emlakçıların sorunlarının çözümü noktasında mı çalışıyor, yoksa oluşturulan ekiple şahsi büyük işlere mi imza atılıyor sorusunun cevabı kamuoyunda biliniyormuş. Başiskele’de Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin önemli projelere imza atıyormuş.

Oda Başkanı Pekin’in inşaat işleriyle de yakından ilgilendiği iddia ediliyor. Bitmek bilmeyen iddialarda yürütülen işlerde Pekin’in yakınında dar kalıpta bir ekip varmış. Bu ekiple önemli projelere imza atmaya başlamışlar. Başiskele’de 100 dönüm arazi toplama işi de dillerde.

Ağzı olan konuşuyor mu demeliyiz. Yoksa Emlakçılar Odası için mi çalışılıyor demeliyiz veya maşallah mı demeliyiz. Kocaeli’de Pekin ve Başiskele çok konuşuluyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.