SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Milli Dayanışma Kampanyasına Şok Tepki
Bağış Kampanyası Başlatan Belediyelere ŞOK!

Başiskele’deki Örnek Proje Tam Not Aldı

Başiskele’deki Örnek Proje Tam Not Aldı

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Başiskele’nin mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı düzenledi.

 

Belediye Başkanı M. Yasin Özlü başkanlığında Başiskele Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleşen toplantıya başkan yardımcıları ve 37 mahalle muhtarı katıldı.

 

SIFIR ATIK SEFERBERLİĞİ VE BAŞİSKELE KADIN EL EMEĞİ PROJELERİ ANLATILDI

 

Başiskele’de yapılan hizmetlerin ve yapılacak projelerin anlatıldığı istişare toplantısında Sıfır Atık Seferberliği, Kadın El Emeği Mağazası projeleri, toplu taşıma hizmetleri, yatırım ve hizmet programları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Belediye ve halk arasında önemli bir köprü vazifesi kuran mahalle muhtarlarının görüş, öneri ve taleplerinin de dinlendiği toplantıda Başiskeleliler’e hizmetlerin daha etkin ve yerinde ulaştırılabilmesi konusu ele alındı.

 

Toplantıda konuşan Başkan Özlü, “Yerel yönetimlerin temel taşlarından olan muhtarlarımızla Başiskelemiz’e büyük bir sevgi, özveri ve muhabbetle, uyum içerisinde çalışıyoruz. Biz projelerimizi muhtarlarımızla birlikte hayata geçireceğiz. 37 mahalle muhtarımızla periyodik olarak bir araya gelerek fikir alışverişi içerisinde seçim döneminde söz vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getireceğiz.” dedi.

 

KOOPERATİFLERİN BİRLEŞTİRİLMESİ ÖRNEK PROJESİ MUHTARLARDAN TAM NOT ALDI

 

Toplantıya geçtiğimiz günlerde Başiskele’deki minibüs ve otobüsçüler kooperatiflerinin birleşmesi projesi damga vurdu. Kocaeli’ye örnek teşkil eden ve Başiskele’de bir onur tablosu yaşatan bu proje dolayısıyla Başkan Özlü’ye teşekkür eden muhtarlar, halkın memnuniyetlerini ilettiler, başarılarının devamını dilediler.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR