SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Doların Ateşi Sönmüyor
Altın Fiyatlarında Rekor

Başkan Köken Kapıda Karşılıyor

Başkan Köken Kapıda Karşılıyor

Kandıra’nın genç ve çalışkan Belediye Başkanı Ünal Köken, halk gününde vatandaşları makamında ağırlamayı sürdürüyor. Çarşamba gününü Halk Günü olarak belirleyen Başkan Köken, o gün tüm vaktini hemşehrilerine ayırıyor.

Vatandaşların derdini sıkıntısını dinleyerek çözüme ulaştıran Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in makamı her Çarşamba vatandaşların ziyaretleriyle dolup taşıyor.

Belediye hizmetleri başta olmak üzere Başkan Köken’in Kandıra için başlattığı projelerden duydukları memnuniyeti dile getiren hemşehrileri ziyaretlerinde teşekkürlerini iletmeyi de ihmal etmiyor.

Kandıra’nın gelişen ve yenilenen yüzü olan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ise vatandaşları ayakta karşılıyor ve onların istek ve taleplerini dikkatle dinliyor.

Çözüm odaklı çalıştıklarını vurgulayan Başkan Köken, vatandaşlardan gelen talepleri imkanlar ölçüsünde yerine getirdiklerini, sorunları ise yapılan incelemelerin ardından kısa süre içinde çözüme kavuşturduklarını ifade etti.

Halk Günü buluşmalarının yanı sıra her hafta mahalle ziyaretlerinde bulunan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, vatandaşlarımızın fikirleri, istek ve önerileri bizler için çok değerli. Mahalle ziyaretlerimizde samimiyet ve içtenlikle karşılandığımızı görmek ise bizleri ayrıca mutlu ediyor dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR