SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
FETÖ’nün Siyasi Ayağı Kimdir?
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar

Başkan Köken’den Kandıra’ya Yeni Değişim

Başkan Köken’den Kandıra’ya Yeni Değişim

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 2018 yılında Kandıra için birçok başarılı projeye imza attı.

Yıl boyunca büyük açılışlarla Kandıra’ya kazandırılan Namazgah Kültür Merkezi, Yelkencioğlu Konağı, Toplu Konut Projesi olan Toki projeleri ilçeye büyük ivme kazandırdı. Aynı zamanda Gençlik Merkezi, Belediye Hizmet Binası ve Kent Meydanı projeleriyle 2019 yılını karşılayan Kandıra’da gelişim ivmesi büyüyor.

“Toplu Konut Projesiyle Yüzlerce Vatandaş Eve Kavuştu”

Kandıra Belediyesinin Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) ile birlikte Orhan Mahallesi hindi çiftliği bölgesinde başlattığı konut projesi kapsamında dairelerini teslim alan ailelerle bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Belediye olarak hayata geçirdikleri Konut Edindirme Projesiyle ilçemize yerleşen vatandaşlarımızın yaşam koşullarını iyileştirecek çalışmalarla onların yanında olacağız. Vatandaşlarımızın her birini memnun etmek bizim isteğimizdir. Halkımızın memnuniyetini ve şehrimizin kazanmasını arzu ederek bu çalışmayı yürütüyoruz dedi.

“Kandıra Yıllardır Özlem Duyduğu Sosyal Alanları, Namazgah Kültür Merkezinde Buldu”

Kandıra’nın köklü projelerinden olan Namazgah Kültür Merkezi ve Tema Park Mesire alanı projesini 2018 yılında Kandıra’ya kazandıran Başkan Köken, Kocaeli’nin incisi olan Kandıra’yı sosyal alanına kavuşturduklarını vurguladı.

“Konferans salonu, sinema salonu, düğün salonu, kütüphane gibi birçok sosyal donatı alanını içinde barındıran Namazgah Kültür Merkezinde  daha şimdiden yüzlerce genç mutluluğa adımlarını attı.

Açık ve yeşil alanların oluşturulmasında, koruma, onarım, yenileme konusunda özenli davranılan Namazgah Kültür Merkezinde  bahar aylarında çocukların ve gençlerin tema parkta  gönül rahatlığı ile sosyalleştiği, aileleriyle birlikte piknik yaptığı alanlar oluşturuldu.

Başkan Köken; “ Kandıra’mızın ihtiyacı olan her şeyi, geliştirdiğimiz proje ve çalışmalarla hayata geçirmeyi sürdüreceğiz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR