SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Hakim ve Savcı Adaylığı Mülakatları Başlıyor
Evde Bakım Parası ve Engelli Raporuyla İlgili Flaş Karar

Başkan Özlü Başiskeleliler’in Gönlünü Fethediyor

Başkan Özlü Başiskeleliler’in Gönlünü Fethediyor

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, bugünkü mesaisine BAŞTİM Çözüm Masası’nda başladı.

 

Kocaeli’nin en genç belediye başkanı olarak göreve başlayan Başkan Yasin Özlü, mütevazı kişiliği, samimiyeti ve enerjisiyle Başiskeleliler’in gönlünü fethediyor. Başkan Özlü, belediye hizmetlerinin yanı sıra Başiskeleli hemşehrilerinin düğün ve cenaze cemiyetlerine katılıyor, her mahallenin esnafını ziyaret ediyor, belediye personelleriyle buluşuyor. Toplumun her kesiminden kişileri makamında ağırlayarak tebrikleri de kabul eden Başkan Özlü, her zaman ve her yerde vatandaşların istek ve önerilerini de dinlemeye devam ediyor.

 

Başkan Yasin Özlü, Başiskele Belediyesi Hizmet Binası’nda bulunan BAŞTİM (Başiskele Toplumsal İletişim Merkezi) Çözüm Masası’nda belediyeye gelen vatandaşları ağırladı. Başiskeleli hemşehrilerinin istek, öneri ve sorunlarını birinci ağızdan dinleyen Belediye Başkanı Yasin Özlü, sorunları ivedilikle çözüme kavuşturdu.

 

VATANDAŞ BAŞKAN ÖZLÜ’DEN ÇOK MEMNUN

 

Başiskeleli vatandaşlar, Başkan Yasin Özlü’nün göreve geldiğinden beri halk ile iç içe olmasından ve kendileriyle bizzat ilgilenilmesinden çok memnun. Başkan Özlü’ye her zaman taleplerini, problemlerini anlatabildiklerini ifade eden vatandaşlar, Başkan Özlü’nün yeni görevinde çok başarılı olacağına inandıklarını söylediler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR