SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Yalan İddia İle İlgili Sözü Olan Meclis Üyelerine Davet
TÜRK’İŞ’te Ergün Atalay Yeniden Başkan Seçildi

Başkan Özlü’den Yaşlı ve Hastalara Ziyaret

Başkan Özlü’den Yaşlı ve Hastalara Ziyaret

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçedeki yaşlı ve hastaları ziyaret etmeye devam ediyor.

 

Başkan M. Yasin Özlü, Başiskeleli hemşehrileriyle bir arada olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Özlü, ilçede bulunan hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret ediyor.

 

Başiskele’nin her bir mahallesinde komşularıyla her ortamda ve her fırsatta görüşen, komşularının görüş ve önerilerini dinleyen Yasin Özlü, yaşlı ve hastaları da ziyaret ederek onlara moral verdi. Yasin Özlü, ziyaretlerde yaşlı ve hasta vatandaşların talep ve önerilerini dinlerken, onların hayır dualarını da aldı.

 

Başkan Özlü, yaptığı ziyaretlerde çocukları da unutmadı. Çocuklara hediyeler verdi.

 

Belediye Başkanı Yasin Özlü, hasta, yaşlı ve büyüklerin ziyaret edilmesinin önemine dikkat çekerek, “Hasta ziyareti, dost ve gönül ziyaretidir. Hastalarımızı, yaşlılarımızı her zaman her fırsatta ziyaret ederek onlara moral vermemiz lazım. Biz de bugün onları ziyaret ettik. Büyüklerimizin istek ve önerilerini dinledik, onlara moral verdik. Moral bizden, şifa Allah’tan (c.c) olsun. Büyüklerimiz başımızdan eksik olmasın. Bizler, onların hayr dualarıyla ayakta duruyor ve hizmetlerimizi gönülden yapıyoruz.” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR