SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Eğitim-İş’ten Flaş Açıklama
İdlib’de 33 Askerimiz Şehit

Başkan Ünal Köken, Mahalle Ziyaretlerinde

Başkan Ünal Köken, Mahalle Ziyaretlerinde

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, gidilmedik mahalle, çalınmadık kapı bırakmıyor. Gerçekleştirdiği ziyaretler ile  96 mahallesi bulunan Kandıra’nın her karışına ulaşmayı hedefleyen Başkan Köken, ziyaret programlarını  sürdürdü.

Vatandaşların sıcak karşılaması ile ziyaretine başlayan Başkan Ünal KÖKEN, karşılamanın ardından vatandaşlarla sohbet ederek istek ve talepleri dinledi.  Ardından ekibi ve vatandaşlarla birlikte bölgede incelemelerde bulunarak tespit edilen  ihtiyaçları not aldı.

Ziyareti esnasında vatandaşlarla birebir görüşen Başkan KÖKEN, sohbet havasında geçen bu görüşmelerde mahalle halkının ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Vatandaşlar Başkan Ünal KÖKEN’in kendilerini bu şekilde ziyaret etmesinden duydukları memnuniyeti  ifade ederek, Başkan KÖKEN’e çok teşekkür etti.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal KÖKEN Kandıra’nın her yerinde gerçekleştirmek istediği bu ziyaretler ile vatandaşlarla daha yakın bir diyalog imkanı sağladıklarını, eksik ve ihtiyaçların yerinde ve zamanında belirlenmesinin belediye olarak sunulacak hizmetin kalitesini arttırdığını ifade etti.

Ziyaret programlarını Kandıra’da gidilmedik mahalle kalmayıncaya kadar sürdürmek istediklerini belirten Başkan KÖKEN, hedeflerinin kapısı çalınmadık, hali hatırı sorulmadık vatandaş kalmaması olduğunu, bu hedefi gerçekleştirinceye kadar da ziyaretlerine devam edeceğini belirtti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR