SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar
İYİ Parti İzmit’te Tek Adaylı Kongre

Başkanlar Laboratuvar Sınıfının Açılışını Yaptı

Başkanlar Laboratuvar Sınıfının Açılışını Yaptı

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal’la birlikte Kandıra Erkek İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek laboratuvar sınıfının açılışını gerçekleştirdi.

İlçedeki eğitim ve öğretime desteklerini sürdüren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra Erkek İmam Hatip Lisesinde laboratuvar sınıfının açılışını yaptı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve ilçe Kaymakamı Mehmet Ünal’ın katılımlarıyla gerçekleşen açılışta öğrencilerin yaşadığı mutluluk ve heyecan görülmeye değerdi. Bilim ve teknoloji sınıfı olan laboratuvar sınıfının açılışının ardından öğrencilerle sohbet eden Başkan Köken, öğrencilik yıllarının geçtiği Kandıra Erkek İmam Hatip Lisesinde anılarını yad etti.

Onlar umudumuz, yarınlarımız. İyi yetişsinler, bilgiyle donansınlar, çağın ilerisine gitsinler, mutlu bir hayatları olsun diye çalışıyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, öğrencilerimiz laboratuvar sınıfında bilgiye dokunacak, araştıracak, keşfedecek ve deneyler yapacak diyerek sözlerini tamamladı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR