SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
FETÖ’nün Siyasi Ayağı Kimdir?
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar

Çakır, sandığın telafisi olmaz

Çakır, sandığın telafisi olmaz

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını Başiskele ilçesinde sürdürdü. Başiskele ilçesinde SKM programları kapsamında önceki gün S.S. 44 no’lu Yeniköy Kamyon Damperli Kamyon Ve Çekiciler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri ile kooperatif binasında bir araya geldi. AK Parti olarak Kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar adil ve şeffaf bir yönetim sergileyerek başarılı olduklarını belirten AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır “Gençlerimiz sandığa gitmeli ve giderken de akranları ile büyüklerini de götürmelidir. Geleceğine yön vermek istiyorsak oyunuzu kullanın aksi takdirde sandığın telafisi olmaz” dedi.

 GURBETÇİLERİMİZ BÜYÜK FEDAKARLIK GÖSTERDİ

Kooperatif üyelerine 24 Haziran seçimlerinin önemini ifade eden Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, “Yurt dışında ve gümrüklerimizde oy kullanma işlemleri başladı. Yurt dışında yaşayan 3 milyonu aşkın seçmenimiz bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi oy kullanma işlemleri gümrüklerde 24 Haziran, yurt dışında kurulan sandıklarımızda ise 19 Haziran’da sona erdi. 60 ülkede ve 123 temsilcilikte oy kullanma işlemi devam ediyor,  ulaşan verilere bakarak önceki seçimlerde olduğu gibi, bu seçimde de yurt dışındaki vatandaşlarımızın büyük fedakârlıklar göstererek sandıklara gittiklerini görüyoruz.

 ERDOĞAN OLDUĞU SÜRECE RAHAT OLACAKLAR

Vatandaşlarımız çektikleri onca sıkıntıya, gördükleri onca baskıya rağmen, iradelerine çok güçlü biçimde sahip çıkıyorlar. Gurbette yaşayan vatandaşlarımız biliyorlar ki ne kadar baskıda yapsalar Türkiye birlik ve beraberlik içerisinde istikrarlı bir yönetimle yönetilirlerse onlarda yaşadıkları ülkelerde rahat olacaklardır. Çünkü onların haklarını en iyi şekilde koruyan ve dile getiren bir Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var” dedi. 

 SANDIĞIN TELAFİSİ OLMAZ

Milletvekili Sami Çakır, sözlerine şöyle devam etti: “Bugün bütün şer odakları birleşip ülkemizdeki istikrarı baltalamak için çalışıyorlar. Özellikle batı ülkelerinde PKK, FETÖ şer odakları çok yoğun çalışma içindeler. Yaptığımız hizmetleri ve çalışmaları gören, bizlere inanan kardeşlerim inanıyorum ki FETÖ’den PKK’dan ve bunları destekleyen  partilere geçen seçimde olduğu gibi bu seçimde de gerekli dersi vereceklerdir. Bilhassa gençlerimizden geçmiş ile günümüz arasında kıyas yaparak sandığa gitmelerini, giderken de akranlarını ve ailelerini muhakkak sandığa götürmelerini istiyorum.  Sandığın telafisinin olmayacağının bilinciyle hareket etmelerini istiyorum.” dedi.

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR