SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar
İYİ Parti İzmit’te Tek Adaylı Kongre

Cinnet Getiren Genç Hayatını Kaybetti

Cinnet Getiren Genç Hayatını Kaybetti

Darıca İlçesinde meydana gelen olayda, ilk bilgilere göre annesi ile tartışıp annesini bıçakladıktan sonra kendi kendini bıçaklayarak yaşamına son verdiği öne sürülen Şükrü Kindir’in, psikolojik sorunları nedeniyle kendini bıçaklamaya kalktığı ve annesi ile kız kardeşinin engel olmaya çalıştığı öğrenildi.

Kocaeli Darıca İlçesi  Osmangazi Mahallesi Mucize Sokak adresinde  yaşanan olayda,  ilk edinilen bilgilere göre 22 yaşındaki Şükrü Kendir,  annesi  Naciye Kendir ile bilinmeyen bir sebepten dolayı tartıştığı ve eline geçirdiği bıçak ile annesini yaraladıktan sonra bıçağı kendisine saplayarak yaşamını kaybettiği ileri sürüldü. Ancak ilerleyen saatlerde Şükrü Kendir’in psikolojik sorunları nedeniyle, kendine verilen ilaçları kullanmadığından dolayı yaşandığı öğrenildi.

ENGEL OLMAYA ÇALIŞTILAR

İddialara göre olay şu şekilde gelişti. Şükrü Kendir kendisine verilen ilaçları kullanmadı. Ailesine “Karnımda yılan dolaşıyor” deyince de hemen hastaneye götürüldü. Hastanedeki kontrolün ardından ailesiyle eve gelen Şükrü Kendir, burada eline aldığı bıçağı boynuna dayadı. Annesi ve ablası gencin elinden bıçağı almaya çalışırken ellerinde kesikler oluştu. Bu sırada bıçağı karnına saplayan Şükrü Kendir, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Gencin cenazesi tamamlanan adli işlemler sonrasında ailesine teslim edilirken,  aile yasa boğuldu. Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR