SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Caminin Minaresini Verici İstasyonu Yapmışlar!
Körfez İsmail Baran’ı Mumla Arayacakmış!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cami Olayında Ne Biliyordur

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cami Olayında Ne Biliyordur

İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesinde caminin yanında cami olayında tartışmalar devam ediyor. Kocaeli İlme Hizmet Vakfı yöneticilerinden Abdullah Kaya, bu konudaki mücadelesini sürdürüyor.

Mehmet Ali Paşa’da bugüne kadar Türkiye’de yaşanmamış olay yaşanıyor. Caminin yanında cami yapılmaya devam ediyor. Nedeni ne olursa olsun bu görüntü için bu yanlıştır değerlendirmeleri yapılıyor.

İlme Hizmet Vakfı Yöneticisi Abdullah Kaya, Mehmet Ali Paşa’da yaşanan bu trajikomik olaya ilişkin yeni bir açıklama yaptı. Kaya açıklamasında ‘Hürriyet’ten Gizem Karakış’ın haberine göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan özel vakıflara ve derneklere aktarılan paraların miktarını öğrenen Erdoğan duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Ben bu boyutta olduğunu bilmiyordum. Bu açıklamalar bildiğimin ötesinde. Keşke bu konuyu da belediye başkanlarıyla yaptığımız toplantıda konuşsaydık” dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, CAMİNİN YANINDA CAMİ OLAYINA İLİŞKİN NE BİLİYORDUR

Kaya açıklamasının devamında ‘Acaba Sayın Erdoğan ikide bir İZMİT’E YARAŞIR BİR CAMİ YAPIN dediği ama bu dediğini bir türlü yaptıramadığı İBRAHİM KARAOSMANOĞLU VE NEVZAT DOĞAN’IN AKP’Yİ BU ŞEHİRDE REZİL EDEN BU CAMİ YANINA CAMİ OLAYI HAKKINDA NE BİLİYORDUR!.. İfadelerini kullandı.

 

Hürriyet’ten Gizem Karakış’ın haberine göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan özel vakıflara ve derneklere aktarılan paraların miktarını öğrenen Erdoğan duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Ben bu boyutta olduğunu bilmiyordum. Bu açıklamalar bildiğimin ötesinde. Keşke bu konuyu da belediye başkanlarıyla yaptığımız toplantıda konuşsaydık” dedi.
……………………………………….
Acaba Sayın Erdoğan ikide bir İZMİT’E YARAŞIR BİR CAMİ YAPIN dediği ama bu dediğini bir türlü yaptıramadığı İBRAHİM KARAOSMANOĞLU VE NEVZAT DOĞAN’IN AKP’Yİ BU ŞEHİRDE REZİL EDEN BU CAMİ YANINA CAMİ OLAYI HAKKINDA NE BİLİYORDUR!..

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR