SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Allah Çoluk Çocuğundan Çıkarsın, Kahru Perişan Etsin
Ak Parti’nin 18. Yıldönümü Etkinliğine Damga Vurdu

‘Dik Dur Eğilme, EYT Seninle’

‘Dik Dur Eğilme, EYT Seninle’
Bu haber 10 Şubat 2019 - 16:57 'de eklendi

Binlerce EYT’li Ankara Nazım Hikmet Kongre Sarayı’nda buluştu. Kongre Sarayı doldu, taştı. Yurdun pek çok bölgesinden gelen binlerce EYT’li salon dışından programı takip etti.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gönül Boran Özüpak ve beraberindeki EYT’liler kongre merkezine geçmeden önce Anıtkabir’e giderek saygı duruşunda bulundu. Özüpak öncülüğündeki heyet daha sonra binlerce EYT’linin beklediği salona geldi.

Başkan Özüpak, konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edildiğinde salon adeta yıkıldı. ‘Dik Dur Eğilme, EYT Seninle’ sloganlarıyla konuşma yapmak üzere kürsüye geldi.

Özüpak yaptığı konuşmada, ‘Bizler boş işler peşinde koşarak laf kalabalığı yapmıyoruz. Oturuduğumuz yerden ahkam kesip, kuru laflarla peynir gemisi hiç yürütmüyoruz. Hakkımız olanın iadesini istemek boş iş değildir. Kaldı ki, sokakta, iş yerlerinde, otobüste her yerde EYT konusu konuşulmakta. Nereye giderseniz gidin, karşınıza mutlaka bir EYT’li çıkacaktır. Birlikteliğimize güç katmak için bundan sonra daha fazla çalışmamız gerekiyor. Ekonomik şartlar artık eziyete dönüşmüştür. Ayrımcılığa ol açan bir kanunun taraftarı değiliz.

Özüpak konuşmasının devamında ‘Biz kimiz, biz milletiz. Biz yüce Türk milletiyiz. Atatürk’ün dediği gibi egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Bizim işimiz boş iş değildir. Zor durumda kalmış toplumun feryadıdır. Milletin kendisine yapılan hakaretlere tepkisini er yada geç göstereceği asla unutulmamalıdır. Bundan sonra hak mücadelemizde destek olacak herkese minnettar olacağız.POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR