SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Milli Dayanışma Kampanyasına Şok Tepki
Bağış Kampanyası Başlatan Belediyelere ŞOK!

Doğan ‘Makamlar Hizmet Etme Yeridir’

Doğan ‘Makamlar Hizmet Etme Yeridir’

Kocaeli Girişimci İşadamları Derneği Başkanı Aydın Burgul ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ettiler.Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuşan dernek başkanı Burgul ” çok güzel işler yaptınız. Bu şehre katkılarınız ve yaptığınız hizmetleriniz hiçbir zaman unutulmayacak. Bu şehirde yaşayanlar olarak size ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYDUK

Başkan Doğan da ziyaret için konuklarına teşekkür ederek “girişimcilik kolay bir iş değildir. Her birinizin kendi alanında nasıl bir mücadeleyle çemberi çevirdiğinizi biliyorum. Ticaret yapmak, bunu hem şehre, hem insanlara katma değerlere dönüştürmek takdir edilecek bir şey. Bir çatı altında buluşup bu tür dayanışmaların içerisinde bulunmak da önemli. Sizi tebrik ediyoruz. Allah yolunuzu açık etsin. Bizler sizlere hizmet etmekten her zaman onur duyduk.

BU GÖREVLER EBEDİ SÜRMEZ

Bu görevler ebedi sürecek görevler değildir. Hatta çok da uzun düşünmemek lazım. Bir insan hayatının ortalamasını düşündüğünüzde belediye başkanlığında 2 dönem, 10 yıl ciddi bir süredir. Aynı yerde, aynı yöneticilerin belli bir süreden fazla durması da artık yerinde saymasına neden olur. 10 yıl iyi bir süre. 3 ay sonra AK Parti’den güzel bir arkadaşımıza bu görevi devredeceğiz, o bizden daha güzel işler yapacak. Biz hep samimice çalıştık, milletimizin kuruşunu ziyan etmedik, hukukunu kimseye çizdirmedik, doğru olanın yanında olduk ve alnımızın akıyla süreci tamamlama gayreti içerisindeyiz.

MAKAMLAR HİZMET ETME YERLERİDİR

Siyaseten de böyle bir noktada insanların gönüllü olarak başka arkadaşlara, yerlerini bırakma, bu fırsatı oluşturmalarının gerektiğini de göstermeye çalıştık. Bu görevler birinin makam, mevki sahip olmasını sağlayan yerler değil, hizmet yerleridir. Bulunduğumuz her yerde hizmet ederiz. Ne tür bir görev olursa, ülkemize şehrimize hizmet edeceğiz. Sizlerin teveccühünü kazanmak da bizim için en büyük mükafattır” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR