SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
İstanbul Büyükşehir’e Genel Sekreter Oluyor
Ak Partili İsimden Serzeniş; Partinin Temel Taşları Nerede

Dün Milletin Yanındaydı, Bugün de Yanında

Dün Milletin Yanındaydı, Bugün de Yanında
Bu haber 13 Nisan 2019 - 0:16 'de eklendi

İzmit Belediye Başkanlığı’na seçilen Fatma Kaplan Hürriyet, seçim kurulunun vereceği mazbatadan önce milletten mazbatayı aldı. Hürriyet, İzmit’te dur durak bilmiyor.  Dün olduğu gibi açılışta, düğünde, cenazede İzmitliler’in yanında olmaya devam ediyor.

Fatma Kaplan Hürriyet, önce İzmit Karabaş Mahallesi Ekşi İş Merkezi’nde hizmete giren Accra Chocolate’nin açılışına katıldı. Firma sahipleri Fatih Işık ile Samet Karakaş’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Hürriyet, bir açılıştan diğer açılışa koştu. İzmit İstiklal Caddesi’nde hizmete giren ve Vedat Fedakar ile Derya Yalçın’ın sahibi olduğu Cep Axesuar’ın açılışına katılarak hayırlı, bol kazançlar dileklerini iletti. Hürriyet’in katıldığı açılışta  İKM Başkanı Murat Öztürk de hazır bulundu. Açılış sonrasında İKM Başkanı Murat Öztürk’le birlikte İzmit esnafını gezdi.

Hürriyet, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay’la birlikte son olarak meslektaşı Avukat Elif Yeniel’in Hukuk Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi. Meslektaşı Yeniel’e hayırlı olsun dileklerini ileten Hürriyet, yoğun bir gün geçirerek İzmitliler’in yanında oldu.

 POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR