SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Fuhuş Operasyonu; Gözaltılar Var
CHP Kocaeli, İsmet Çiğit’i Kınadı

Eğitim Bir Sen 2 Nolu Şube Toplandı

Eğitim Bir Sen 2 Nolu Şube Toplandı
Bu haber 21 Aralık 2018 - 18:37 'de eklendi

Eğitim Bir Sen 2 No’lu Şube yönetim kurulu üyeleri ve birim temsilcileri İntiba Restoran’da düzenlenen toplantıda bir araya geldi. 

Toplantıda konuşan Eğitim Bir Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Mustafa Eren, “Seçim sürecini geride bırakmış bulunmaktayız. Biz bu süreci kendi adımıza etik ilkeler çerçevesinde demokratik haklara bağlı kalarak saygı sınırları içinde olmaya özen göstererek gerçekleştirdik. Bundan sonra birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde hizmet odaklı sendikal faaliyetlerimizi yürüteceğiz. Dedi.

Eğitim Bir Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Mustafa Eren, “Her kampüste bir sendika odası oluşturulmasını sağlayarak hazırlanacak programlar dahilinde belirli aralıklarla şube yönetimi olarak üyelerle bir araya gelerek üye talep ve şikayetlerini daha yakından takip etmeyi planlamaktayız. Belirli aralıklarla üyelerimize yönelik gerçekleştireceğimiz gezi, yemek, kahvaltı ve piknik gibi sosyal programlar ile hem üyelerimizin birbirlerini tanımalarını hem de üyelerimizin sendikamıza olan bağlarını güçlendirmeyi, birlik, beraberlik ve dayanışmayı artırmayı amaçlamaktayız” dedi. Halen 850’ye yakın olan üye sayımızı binlerin üzerine çıkararak artırmayı hedefliyoruz bu amaçla elbette ki şube yönetimi olarak üzerimize düşen görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getireceğiz, temsilcilerimizin de gayretle çalışacaklarına inanıyoruz. Ayrıca, gönüllü destekçilerimiz olarak gördüğümüz üyelerimizin de bu konuda desteklerini bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR