SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Kabine Revizyonunda Bakanlık İçin İsmi Geçenler…
Milletvekili Akar’dan Hükümete Gönderme

Ekrem İmamoğlu’yla İstanbullular Bakın Nasıl Kazandı

Ekrem İmamoğlu’yla İstanbullular Bakın Nasıl Kazandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğunda oturduğu 15 günde vatandaşın ekonomik sıkıntılarını hafifletecek adımlar atan Ekrem İmamoğlu, koltuktan indikten sonra da İstanbullular’a müjdeler verilmesini sağladı.

Ekrem İmamoğlu’nun başkanlık döneminde kaynak yok bahaneleriyle reddedenler, Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasının alınmasının ardından peşpeşe ulaşımda suda indirimi gündeme getirdiler. Ekrem İmamoğlu başkanlık döneminde de İstanbullular kazandı, mazbatası alındıktan sonra da İstanbullular kazandı. Kısacası Ekrem İmamoğlu ile İstanbullular kazandı.

ULAŞIM BAYRAMDA ÜCRETSİZ

AK Parti İBB Meclis grubu tarafından halkın Ramazan Bayramı süresince toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanması hakkındaki teklif, Plan ve Bütçe, Hukuk ve Temel Haklar Komisyonlarına olumlu bulunup rapor haline getirilerek meclise sevk edildi.

Yapılan oylamada, toplu ulaşımın ücretsiz sağlanması oy birliğiyle kabul edildi. Buna göre, Ramazan Bayramı süresince 4 Haziran 06.00’dan, 6 Haziran 24.00’e kadar tüm toplu ulaşım araçları ücretsiz hizmet verecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR