SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Eğitim-İş’ten Flaş Açıklama
İdlib’de 33 Askerimiz Şehit

Emine Zeybek kadınlardan destek istedi

Emine Zeybek kadınlardan destek istedi

 

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından ilçe SKM kapsamında düzenlenen programla, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve Kocaeli Milletvekili Adayı Emine Macit Zeybek, Veliahmet ve Orhan Mahallesi’nde yaşayan kadınlarla bir araya geldi. Saatçi Ali Efendi Konağı’nda düzenlenen buluşmaya İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri Güzin Taştekin, Emine Okanalp ve İlçe yöneticileri hazır bulundu. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği buluşmada, 24 Haziran seçimlerinin önemi konuşuldu.

BU YOLDA HİÇ YALNIZ KALMADIK
Buluşmada konuşan Başkan Yazıcı, “AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanımızın ülkemize, milletimize hizmetleri çok büyük. Şimdi sıra biz de, sandıklarda en güçlü desteği vermeliyiz. Hem liderimizin gücüne güç katalım, hem de ülke düşmanlarının oyunlarını suya düşürelim. Bizim derdimiz, vatanımız, milletimizdir. Bunu dert edenlerle yol yürüdük ve bu yolda hiç yalnız kalmadık. Bu dava siyasi bir dava değil, vatan millet davasıdır. Attığımız her oy, istiklal harbinde düşmana karşı atılan bir kurşundur” şeklinde konuştu.

HERKESİ SANDIĞA GÖTÜRECEĞİZ
Milletvekili Adayı Emine Zeybek ise, “AK Parti 16 yıldır taş üstüne taş koyan partidir. Yapacak çok işimiz var. Cumhurbaşkanımız kadınlarımıza çok güveniyor ve en çok oyu kadınlardan bekliyor. Bizde en büyük desteği İzmit kadınları olarak, dünya lideri cumhurbaşkanımıza en büyük desteği biz vereceğiz. Artık Türkiye’nin şahlanma vakti geldi. Vakit, Türkiye’yi 2023 hedeflerine, 2053, 2071 vizyonuna taşıma vaktidir. Sandığa gitmekle kalmayacağız, eşimiz, dostumuz, nazımızın geçtiği kim varsa herkesi de sandığa götüreceğiz” dedi.

DEVAMINDA EVDE TOPLANDILAR
Saatçi Ali Efendi Konağı’ndaki buluşmanın ardından, Akçakoca Mahallesi’nde düzenlenen ev toplantısında kadınlarla bir araya gelen Başkan Betül Yazıcı ve Milletvekili adayı Emine Macit Zeybek, kadınların taleplerini dinledi ve sorularını yanıtladı. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen toplantıda, kadınlar AK Parti’ye desteklerinin tam olduğunu ifade etti. Yaşlı ziyaretinde de bulunan Yazıcı ve Zeybek, yaşlıların da hayır duasını aldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR