SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
İdlib’de 29 Askerimiz Şehit
Derinceli Esnaf Evinde Ölü Bulundu

Engelliler Günü’nde Anlamlı Etkinliğe İmza Attılar

Engelliler Günü’nde Anlamlı Etkinliğe İmza Attılar

Ak Parti İzmit Gençlik Kolları olarak 3 Aralık Engelliler Gününe özel Sabri Yalım Parkında anlamlı bir çalışmaya imza attı. Programa Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Rıfat Akbaş Ak Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, Ak Parti Kocaeli il Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz , Ak Parti İzmit Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı katıldı.

3 Aralık Engelliler Günü kapsamında düzenlenen program içeriğinde parkın içine yerleştirilen görsel temalı pano ile yoldan geçen engelli ve genç vatandaşlarımızın boya spreyleri ile 3 saat süren boya çalışmaları sonucunda istenilen resmi ortaya koydular.

Başkan Çağlayan ‘’Engelsiz Gelecek Gençlerle Gelecek’’

-Bizler gençlik kolları olarak her zaman saha çalışmalarımız devam edecek. Unutmayalım ki herkes bir engelli adayıdır ve gerektiğinde birbirimizin eli, kolu, gözü, ayağı, aklı, kulağı olabilirsek engelleri ortadan kaldırabiliriz. Engelli vatandaşlarımız toplumumuzun ayrılmaz bir parçasıdır. Yani önemli olan sadece yaşadığımız ortamların değiştirilmesi değil bakış açılarımızın değiştirilmesidir. Ak Parti hükümetinde hiçbir ferdin kendisini yalnız hissetmesine ve  ayrımcılığa maruz kalmasına rıza göstermedik, göstermemiz de söz konusu olamaz. Bizler ilk gün ki aşkımız ile  İzmit Gençliği Gelecektir dedik.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR