SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Allah Çoluk Çocuğundan Çıkarsın, Kahru Perişan Etsin
Ak Parti’nin 18. Yıldönümü Etkinliğine Damga Vurdu

Ercan Dalkılıç’a Güçlü Destek

Ercan Dalkılıç’a Güçlü Destek
Bu haber 10 Şubat 2019 - 1:29 'de eklendi

Saadet Partisi Dilovası Belediye Başkan Adayı Ercan Dalkılıç’a halkın desteği artıkça artıyor. Dalkılıç, Dilovası’nın önemli isimlerinden ve büyüklerinden Hacı Kemal Demirci’nin misafiri oldu.

Dilovası’nda halkın sevgilisi Ercan Dalkılıç, Dilovası’nın saygı gösterieln büyüklerinden Hacı Kemal Demirci’nin konuğu oldu. Yoğun kalabalığın sevgi gösterisinde bulunduğu Dalkılıç, Ak Parti’ye yüklendi. Dalkılıç, Ankara sizde değil miydi, Büyükşehir sizde değil miydi, herşey sizden değil miydi. Peki Dilovası’na ne yaptınız. Hiç bir şey yapmadınız. Bu topluluktaki gözlere bakıyorum. Artık bu gözler yemeyecek, size kanmayacak. İfadelerini kullandı.

Dalkılıç konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi. ‘Ben 60 yaşına gelmişim. Belediye Başkanlığı yapmışım. Makam mevki görmüşüm. Niye aday oluyorum. Sizlerin savaşını vermek için aday oldum. Zalimlerden zulümlerden sizi kurtarmak için aday oldum. Dedi.

Ercan Dalkılıç konuşmasının sonunda Cumali Demirci kardeşime yetkiyi verdiniz mi diye sordu. Kalabalık topluluk verdik dedikten sonra hayırlı olsun dedi. Cumali Demirci’nin belediye meclis üyeliği listesinde yer alacağı bildirildi.POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR