SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
İstanbul Büyükşehir’e Genel Sekreter Oluyor
Ak Partili İsimden Serzeniş; Partinin Temel Taşları Nerede

Fatma Kaplan Hürriyet’ten Yeni Açıklama

Fatma Kaplan Hürriyet’ten Yeni Açıklama
Bu haber 15 Nisan 2019 - 1:50 'de eklendi
İzmit Belediye Başkanı seçilen Fatma Kaplan Hürriyet, 15 Nisan 2019 tarihinde saat 14:00’de mazbatasını alıyor. Mazbata almadan önce Hürriyet’ten açıklama geldi.
Hürriyet, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ‘ Kazanmak ve herkesin başkanı olmak adına çıktığımız bu yolda kimseyi kırmadan dökmeden, ötekileştirmeden pozitif bir kampanya yürüttük. Bundan sonra da herkesi kucaklayan barış ve kardeşlik anlayışıyla yolumuza devam edeceğiz. 31 Mart akşamında olduğu gibi bize yakışan şekilde Başkan Nevzat Doğan’dan görevi devralacağız. Bugüne kadar olan hizmetleri için kendisine teşekkür ederek dostluk mesajlarımızla kapıya kadar uğurlayacağız. Sonrasında da kentimiz için çalışan belediye personelimizle tanışacağız. Bize yakışan bir şekilde mütevazı kutlamalarımızın ardından da İzmit’imiz için çalışmak üzere Bismillah diyeceğiz. Her zaman dediğim gibi; oy versin veya vermesin tüm vatandaşlarımız için hizmet etmek görevimiz olacak. Sizlerden aldığımız destek ve güçle siz İzmitliler için çalışmaya devam edeceğiz.’ İfadelerini kullandı.
İŞTE HÜRRİYET’İN PAYLAŞIMI

Sevgili İzmitliler.

Yarın Allah’ın izniyle mazbatamızı alıp görevi devralacağız.

Kazanmak ve herkesin başkanı olmak adına çıktığımız bu yolda kimseyi kırmadan dökmeden, ötekileştirmeden pozitif bir kampanya yürüttük. Bundan sonra da herkesi kucaklayan barış ve kardeşlik anlayışıyla yolumuza devam edeceğiz.

Belsa önünde yarın gerçekleştireceğimiz törenle birlikte, 31 Mart akşamında olduğu gibi bize yakışan şekilde Başkan Nevzat Doğan’dan görevi devralacağız. Bugüne kadar olan hizmetleri için kendisine teşekkür ederek dostluk mesajlarımızla kapıya kadar uğurlayacağız. Sonrasında da kentimiz için çalışan belediye personelimizle tanışacağız.
Bize yakışan bir şekilde mütevazı kutlamalarımızın ardından da İzmit’imiz için çalışmak üzere Bismillah diyeceğiz.

Her zaman dediğim gibi; oy versin veya vermesin tüm vatandaşlarımız için hizmet etmek görevimiz olacak. Sizlerden aldığımız destek ve güçle siz İzmitliler için çalışmaya devam edeceğiz.POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR