SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Eski Bakan’dan Bomba İddia! AKP’de İstifalar Olacak
Siz Kaybettiniz, İzmit Kazanıyor

Flaş İddia! İlhan Kesici Geliyor

Flaş İddia! İlhan Kesici Geliyor

Siyasette yeni arayışlar sürüyor. Ak Parti içerisinden ayrılan Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’nun parti kurma çalışmaları son aşamaya gelirken, siyaset gündemini altüst edecek bir iddia ortaya atıldı.

Siyasette sonbaharda önemli hareketlilik bekleniyor. D( Y ) P çizgisinde merkez sağ siyasetinde önemli isimler de yeni siyasi oluşum için ciddi çalışma içerisindeydiler. Merkez sağı temsil eden, tüm kitleleri kucaklayan, Türkiye’nin sorunlarını çözebilecek ve ülkeye umut olacak bir lider arayışında sona gelindiği belirtiliyor.

CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici’nin merkez sağ siyasetinin liderliği için yapılan yoğun baskılar sonucunda evet dediği ve bu noktada istişarelerin hızlandığı konuşuluyor.

Ankara siyasi kulislerinde İlhan Kesici’nin Demokrat Parti’nin başına mı geçeceği yoksa yeni bir parti ile mi yola çıkacağı tartışılıyor. Bir gerçek var ki; İlhan Kesici’nin liderliğindeki parti büyük iş yapar değerlendirmeleri yüksek sesle dillendiriliyor. Önümüzdeki günlerde yapılan son toplantılardan sonra yeni oluşumun durumu netlik kazanmış olacak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR