Toltar Ve Akbulut'an seçime hazırız mesajı
Tek Kulis
19 Nisan 2018 Perşembe 15:24

Toltar Ve Akbulut'an seçime hazırız mesajı

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar AK Parti Dilovası ilçe Başkanı Osman Akbulut, 24 Haziran'da yapılacak seçimler öncesi teşkilatta bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün seçimlerin 24 Haziran'da yapılacağını açıklamasının ardından teşkilatlar bir anda alarm durumuna geçerek toplantı üstüne toplantı yapmaya başladılar. Dilovası'nda da başlayan hareketlilik dünden itibaren en üst seviyeye ulaşırken, bu sabah seçim çalışmaları öncesi Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve ilçe yöneticileri bir araya geldi. İlçe Teşkilatında bir araya gelen Toltar ve Akbulut seçime hazır olduklarını vurguladılar. 

ÖNEMLİ BİR SÜRECE DAHA GİRDİK

AK Parti Dilovası İlçe binasında yapılan toplantıda 24 Haziran'da yapılacak seçimler hakkında değerlendirmelerde bulunan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçimlerin hayırlı olmasını diledi. Başkan Toltar "2002 Yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana iktidar olarak ülkemizin kalkınmasında büyük adımlar attıran AK Parti'nin ülkemizin geleceği için güçlü Türkiye için yeni bir yol haritası belirleyerek çıktığı yolda önemli bir sürece daha giriyoruz.

TÜRKİYE YENİ SİSTEME GEÇMELİ

Ülkemizin içerisinde ve dışarısında terör öğürtleri ile nasıl ki mücadelemiz sürüyorsa aynı zamanda ülkemizin kalkınması için yapmış olduğumuz yatırımlar da devam ediyor. Bizim 2023 hedeflerine ulaşmak için yapmamız gereken şey artık parlamenter sistemden cumhurbaşkanlığı hükümet sitemine geçmek. Cumhurbaşkanımız artık seçim tarihini verdi. Bizler yerel yönetimler olarak teşkilatlarımızla birlikte inşallah bu süreçte hızlı bir şeklinde çalışacağız ve Ülkemizi inşallah cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile tanıştıracağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı inşallah Başkan yapacağız" diye konuştu.

24 HAZİRAN'DA YENİ ZAFER YAŞAYACAĞIZ

Toplantıda konuşan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut'ta yaptığı açıklamada teşkilatımız yapılacak olan seçime hazırdır. Belediye başkanımız, ilçe yönetimimiz, kadın ve gençlik kollarımız, mahalle yönetimlerimizle birlikte kenetlenecek ve çalışarak 24 Haziran'da yeni bir zafer yaşayacağız."dedi.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:28
07:08
12:56
15:58
18:23
19:52

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

19 Ekim 1448
Osmanlı padişahı II. Murat, Kosova Zaferi'ni kazandı.

SÜPER LİG PUAN DURUMU