İZKANDER'den Ayhan Acar'a ziyaret
Güncel
08 Ekim 2018 Pazartesi 23:28

İZKANDER'den Ayhan Acar'a ziyaret

İzmit Kandıra Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği (İZKANDER) renkli kişiliği ile gönüllerde taht kuran Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürü Ayhan ACAR’ı ziyaret etti.

Her Cuma Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürü Ayhan ACAR’ın geleneksel hale getirdiği Cuma duası ve kahvaltı programlarına yoğun ilgi devam ediyor. Her hafta farklı bir siyasinin ve STK’nın ziyaretleriyle gerçekleşen programın bu haftaki konuğu İZKANDER oldu. Gerçekleşen ziyarette İZKANDER Başkanı Özkan esnafları gezerek hayırlı ve bereketli işler dileklerini ilettiler.

  

ÜRETİME DAVET EDİYORUZ

 

Bu ziyaretler sırasında Başkan ÖZKAN yaptığı kısa açıklamada; “Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıların en başlıca nedeni ülkemizde yeterli üretim yapılmamasıdır. Burada hal esnafları ile yaptığımız ziyaret ve görüşmeler sırasında üretimin ülkemiz için büyük önem taşıdığını bir kez daha görmüş olduk. İzmit ve Kandıra bölgemizde önemli ölçüde verimli tarım arazileri bulunduğundan bize de önemli görevler düştüğünün farkındayız. Ancak ülke vatandaşı olarak hepimiz elimizi taşın altına koymak durumundayız. Bizde başta İZKANDER ailesi olarak “bir benimle olmaz” demeden karınca misali üretime destek vereceğimizi kamuoyuna bildiriyor, başta üyelerimiz olmak üzere sırasıyla İzmit ve Kandıralı hemşehrilerimizi ve imkanı olan tüm yurttaşlarımızı az çok demeden üretmeye davet ediyoruz.” dedi. Ziyaretlerin ardından hal esnafı ve Şube Müdürü Ayhan ACAR ile birlikte kahvaltı yaptılar.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:23
07:03
12:57
16:02
18:29
19:57

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

15 Ekim 1836
Alman filozof Friedrich Nietzsche doğdu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU