Uçak Park restoran geliyor
Güncel
11 Temmuz 2018 Çarşamba 15:32

Uçak Park restoran geliyor

Çayırova ilçesinin gelişimini hızlandıran yatırımlara imza atarak, ilçenin değişim ve dönüşümünü sağlayan Belediye Başkanı Şevki Demirci, devam eden dev yatırımları ve sosyal projeleri de yerinde inceliyor.

4 yılda 80 proje ile 400 Milyonu aşan bir hizmet karnesini ortaya koyan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, yapılan her bir projeyi yakından takip ederek ve kontrol altında tutarak yoluna devam ediyor. Yatırım ve hizmetleri, plan ve projeleri Çayırova’nın eksiklikleri doğrultusunda gerçekleştirerek, ilçenin kent olma yolundaki fiziki değişim ve dönüşümünü %90 oranında tamamlayan Demirci, yeniliklere de imza atıyor.

 

Uçak Park Restoran ve Yaşam Alanı Şekilleniyor

 

Gün boyunca yaptığı incelemelerde Uçak Park Restoran ve Yaşam Alanını da inceleyen Demirci, uçak restoranın montajının tamamlandığını söyledi. Çevre düzenlemesi ve kafeteryalar için de çalışmanın başlayacağını aktaran Demirci, Kent Park’ın ardından ikinci bir sosyal yaşam alanını oluşturmaya başladıklarını ifade etti. Son incelemelerini ise Akse Mahallesi’nde yapımına başladıkları Trafik Eğitim Parkı Projesi’ne gerçekleştiren başkan Demirci, 7 bin metrekare alan üzerinde tam donanımlı bir eğitim kültür tesisi oluşturacaklarını söyledi. 3 ay gibi bir süre içerisinde bitirilmesini hedefledikleri projenin trafikte daha bilinçli nesiller yetiştireceğini dile getiren Demirci, bisiklet parkurları, sürüş ve eğitim parkurları, eğitim binası, çocuk oyun alanı gibi donatılarla projenin eksiksiz bir şekilde hizmete gireceğini vurguladı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:57
07:42
12:56
15:31
17:49
19:22

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

17 Kasım 1922
Son Osmanlı padişahı VI. Mehmet (Vahdettin) İstanbul'u terk etti.

SÜPER LİG PUAN DURUMU