Çeliker prosedüre isyan etti
Sağlık
13 Eylül 2018 Perşembe 23:49

Çeliker prosedüre isyan etti

Ak Parti'den 24 Haziran seçimlerinde Milletvekili Aday Adayı olan İlknur Çeliker, partisine ve Sağlık Bakanı'na seslenerek sağlıktaki yönetmeliği iyileştirme çağrısı yaptı.

Yakın bir süre önce annesini kaybetmenin acısını yaşayan İlknur Çeliker, bugünlerde teyzesinin sağlık sorunuyla yakından ilgileniyor. Özel Hastane hizmeti vermeye başlayan İstanbul GATA Hastanesi'nden teyzesi taburcu edilen Çeliker, saatlerce ambulans beklemeleri sonunda isyan etti ve partisine bakanlığa haykırışta bulundu.

Çeliker, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı. teyzesinin bilincinin kapalı olduğunu, sol tarafına felç gelmiş uyutulan bir hasta olduğunu ve bu hastanın eve taburcu edildiğini belirterek, Sağlık Bakanım inşallah sesimi duyarsınız. Prosedüre takılmaktan canlar gidiyor. İyileştirin şu sağlık yönetmenliğini diyerek haykırdı.

 

Sağlıkla canlı canlı AYIBIMIZ Özel hastane hizmeti vermeye başlayan Îstanbul GATA Hastanesinden bugün taburcu edilmis olup acilde sabah 11.30 den beri eve gitmek için ambulans bekleyen Teyzemin acı bekleyişi su an devam ediyor. Teyzemin bilinç kapalı NG takılı sol tarafina felc gelmis uyutulan bir hasta eve taburcu oluyor bu hali ile SAĞLIK BAKANIM insallah burdan sesimi duyarsinız insan sağlıgi bu kadar ucuz değil Annemi yeni kaybettim sade bu sorunlar yüzünden yok yeni hastane nakil olmaz yok su bu prosüdüre takılmadaktan canlar gidiyor nerede benim PARTİM sesimi duyun iglestirin şu SAĞLIKTAKI YÒNETMELIĞÎ ACÎLEN !!!

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:53
07:37
12:56
15:34
17:52
19:24

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

13 Kasım 2009
Su bulma umuduyla ayın güney kutbunu bombalayan NASA, çarpma sonucunda ayda önemli miktarda su bulunduğunu duyurdu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU