Müjde! Başiskele'ye 2 proje birden
Sağlık
13 Temmuz 2018 Cuma 00:39

Müjde! Başiskele'ye 2 proje birden

Özel Aile Konak Hastanesi, Başiskele'de iki önemli projeye imza atacak. Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Talus, yaptığı açıklamayla iki müjde birden verdi.

Talus yaptığı açıklamada, “Başiskele’de yapacağımız butik hastanemizin taslağı bitti. Ağustos ayında inşaata başlayacağız. 7 yıldızlı Başiskele’ye yedi yıldızlı bir hastane kazandıracağız. Yol üzerinde FA Yapı’nın yanındaki yer. 30 milyonluk bir yatırım olacak. Bizim Sakarya, Gebze gibi bölgelerde hastanelerimiz var. Başiskele halkından gelen isteğe bağlı olarak bu projeye başlayacağız. 4 bin 200 metrekarelik bir alanda olacak butik hastanemiz. 1 yılda bitireceğiz. Vatandaş bekliyor, bekliyorsa yapacaksınız. Burada ameliyatların çoğu yapılacak ama yoğun bakımlar olmayacak. Başiskele’ye çok yakışacak. Adı Cerrahi Tıp Merkezi olacak. 2 bloktan oluşacak” dedi.

Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, “Bir projemiz daha var. O da yaşlı bakım merkezini yapacağız. Anlaşmalarımızı yaptık. Ama yeri sürpriz. O proje de çizilme aşamasına geçiyor. Kocaeli’ye ilk yaşlı bakım merkezini biz kazandıracağız” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

Özel Kocaeli Hastanesi hasta kabulüne başladı

Başiskele Yeniköy’de hizmet verecek olan Özel Kocaeli Hastanesi’nin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Hasta kabulüne başlayan Özel Kocaeli Hastanesi’nin tanıtım toplantısına Hastane Genel Müdürü Yaşar Ellialtı, Operatör Dr. Ortopedi Uzmanı Ayhan Arpacı ve Operatör Dr. Kadın Doğum Hastalıkları Uzmanı Hilal Bayram katılım gösterdi. Yatırım bedeli 20 Milyon TL’yi aşan hastanenin tanıtım toplantısında konuşan Özel Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Yaşar Ellialtı, Kocaeli halkına anketlerde yüzde 90’lara çıkan memnuniyet dereceleri için teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:33
05:41
13:18
17:15
20:33
22:23

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

23 Temmuz 1903
Ford şirketi, ürettiği ilk arabanın satışını yaptı.

SÜPER LİG PUAN DURUMU