Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi 11. yılını büyük organizasyonla kutluyor
Sağlık
15 Mayıs 2018 Salı 18:00

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi 11. yılını büyük organizasyonla kutluyor

ÖZEL İLGİ ÇOCUK TIP MERKEZİ 11.Yılını kadrolarına yetişkin branşlarının da eklenmesiyle büyük bir organizasyon ile kutluyor.

11 yıldır Kocaeli’de hizmet veren ve kurulduğundan bu yana ağırlıklı olarak  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında hizmet veren kuruluş 1 yılı aşkın süredir , Tıp Merkezi 'ne dönüştükten sonra, diğer branşlarla da hizmet vermeye devam ediyor.

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi'nde  düzenlenen Basın Toplantısında kadroda bulunan diğer hekimleri de tanıtan Genel Müdür  Yaşar ELLİALTI ''Kocaeli'nin 24 saat hizmet veren ilk ve tek Çocuk Merkezi olmanın yanı sıra  tecrübeli  İç hastalıkları uzmanı Zeliha Aksoy,enerjimizi ve dinamizmimizi temsil eden Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı GÜNEŞ GENÇ ,Ağız ve Diş Sağlığı'nın öneminden bahsederek Çocuk Diş Hekimi Seniha GÜLER,Medikal Estetik Ünitesinin sorumlusu Gülfer UNUTKAN 'ın da kadromuza dahil olduğundan bahsederek,psikolog,diyetisyen , ağız ve diş sağlığı,kadın hastalıkları ve doğum,cildiye gibi yetişkin alanlarınında aramıza dahil olmasıyla birlikte hizmet vermeye devam etmekteyiz''dedi.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında 24 saat hizmet veren tek kuruluş olmanın Kocaeli'ye kattığı değeri kuruluşun mesul müdürü Uzm.Dr.Yusuf Çalışkol'dan dinlendi.

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi kadrosuna katılmaktan mutluluk duyan Kulak Burun Boğaz Hastalıları Op.Dr. Güneş GENÇ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hekimleriyle allerjik rahatsızlılarda dayanışma içerisinde olacaklarını belirtti.

Çocuklarda  ağız ve diş sağlığının öneminden bahseden  Dr. Dt.Seniha Güler dişçi koltuğuna oturmak istemeyen çocukların diş fobisi olan çocukların tedavi süreçleri ile ilgili bilgi verdi.

Tecrübeli ve uzun yılların deneyimini Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi ile paylaşan ,sadece çocuklarını getirebillen ailelerin yetişgin hekimine de muayene olabilmesinin Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi'ne artı kattığını dile getirdi.

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi çalışanlarını da bu özel günde umutmadı.Kurumun İşletme Müdürü Tuncay ALAN verdikleri hizmetten dolayı tüm çalışanlara teşekkürlerini iletti.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:28
07:08
12:56
15:58
18:23
19:52

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

19 Ekim 1448
Osmanlı padişahı II. Murat, Kosova Zaferi'ni kazandı.

SÜPER LİG PUAN DURUMU