Fatma Kanat ne dedi?
Sektör
01 Nisan 2018 Pazar 17:14

Fatma Kanat ne dedi?

Kocaeli'de emlakçılar hediye iddiasını konuşuyor. Ahmet Pekin'in yönetiminden istifa eden Abdurrahman Yazıcı sessiz kalırken, Fatma Kanat, böyle bir şey varsa tasvip etmiyorum dedi.

Kocaeli Emlakçılar Odası ile ilgili konuşulan hediye iddiası karşısında Başkan Alpay Hacıoğlu'nun suskunluğu devam ediyor. Ahmet Pekin'in başkanlığı döneminde yönetimde bulunmasına rağmen yanlışlar karşısında yönetimden istifa eden Abdurrahman Yazıcı'nın ciddi iddia karşısında yorum yapmaması herkesi şaşırtıyor. Pekin'in yönetiminden yanlışla olmam diyerek istifa ettiği ileri sürülen Yazıcı'nın hediye iddiası karşısındaki sessizliğine emlakçılar kulisinde değişik yorumlar yapılmaya başladı.

Başkan Alpay Hacıoğlu ekibinde yaşanan hediye iddiası emlakçıların 1. gündemi oldu. Bir emlakçıyla sohbet ettiğinizde bu hediye iddiasını duyabilirsiniz. Alpay Hacıoğlu'nun susmasından daha çok Abdurrahman Yazıcı'nın iddia karşısında suskunluğu manidar karşılanıyor. Ahmet Pekin tarafından ayrılarak Hacıoğlu tarafına geçen Abdurrahman Yazıcı ve onunla birlikte hareket eden Hakan Uzun'un iddia karşısında söyleyecek sözü yok mu?

FATMA KANAT NE DEDİ?

Kocaeli Emlakçılar Odası Yönetimi'nde yer alan Fatma Kanat'ı röportaj yapam konusunda aradık. Kendisi şahsa indirgemeyip, oda yönetimi olarak röporta yapabiliriz dedi. Bu konu konuşulurken, satır arasında hediye iddiasına değindik. Alpay Hacıoğlu'na büyük destek veren Fatma Kanat, bu iddia doğru ise bu olayı tasvip etmiyorum dedi.

 

DİĞER HABERLER

Minibüsçülerin kongresi karıştı

İzmit 5 No’lu Minibüs ve Otobüsçüler Kooperatifi Antikkapı Restoranda mali genel kurulunu gerçekleştirdi. Başkan Lokman Aydemir, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada bunun sadece mali genel kurulu olduğunu söylemiş, seçim genel kurulu olmadığını ifade etmişti. Ancak Niyazi Yağız başkan adayı olduğunu duyurmuştu. Mali genel kurulda önce divan başkanı oluşturuldu. Divan Başkanı Minibüs ve Otobüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt seçildi.

Lastik-İş'te Bayraktar dönemi

Lastik İş Sendikası Kocaeli Şubesi’nin 10.olağan kongresi sendikaya ait olan Başiskele’deki TrypByWyndham Otel’de gerçekleştirildi. Lastik İş Sendikası’nın İzmitli Genel Başkanı Abdullah Karacan’ın katılımıyla gerçekleştirilen kongrede bir dönemdir Kocaeli şube başkanlığı görevini yürüten Tezcan Ay görevini bıraktığını açıkladı. Kongreye tek aday olarak giren Yusuf Bayraktar, Lastik Sendikası Kocaeli Şubesi’nin yeni başkanı oldu.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:24
05:36
13:18
17:16
20:37
22:31

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

17 Temmuz 1955
Disney parklarının ilki kapılarını Kaliforniya'da açtı: Disneyland.

SÜPER LİG PUAN DURUMU