Ak Parti köylerde
Siyaset
09 Eylül 2018 Pazar 17:21

Ak Parti köylerde

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen program kapsamında, İzmit köylerine bir dizi ziyaretlerde bulunuldu

AK Parti İzmit İlçe başkanlığı saha çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Her gün İzmit’in farklı mahallesinde vatandaşlarla buluşan İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve yöneticileri bu kez köyleri ziyaret etti. Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ın katılımıyla gerçekleştirilen köy ziyaretlerinde, ilçe Başkanı Hasan Ayaz, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Çetin, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, il ve ilçe yöneticileri katıldı.

5 KÖY ZİYARET EDİLDİ

 Milletvekili Fikri Işık ve beraberindekiler ziyaretlerine Karaabdülbaki köyü ile başladı. Burada vatandaşlarla buluşan AK Partililer daha sonra Sapanpınar Kurtdere, Süleymaniye ve Ortaburun köylerine geçti. Köylülerin büyük ilgi gösterdiği ziyaretlerde çeşitli konularda görüş alış verişlerine bulunuldu. Vatandaşların taleplerini de dinleyen AK Partililer, köylere yapılan yatırımlarla ilgili de bilgilendirme bulundu.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:57
07:42
12:56
15:31
17:49
19:22

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

17 Kasım 1922
Son Osmanlı padişahı VI. Mehmet (Vahdettin) İstanbul'u terk etti.

SÜPER LİG PUAN DURUMU