Cem Uzan ne demişti?
Siyaset
28 Mayıs 2018 Pazartesi 01:18

Cem Uzan ne demişti?

Genç Parti Olağanüstü Büyük Kurultayı gerçekleşti. Kongrenin divan başkanlığını Cem Uzan'a yakınlığıyla tanınan ve aynı zamanda delege olan İbrahim Altınoğlu'nun da bulunduğu delegelerin önergesiyle Ali Özkan üstlendi.

7 Mayıs 2018'de yapılan kurultayla Genç Parti Genel Başkanlığı'na Cem Uzan seçildi. Cem Uzan, telekonferans yoluyla partililere ve delegelere seslendi.

CEM UZAN NE DEMİŞTİ

Sevgili Türkiye sevdalıları, sevgili yol arkadaşlarım, Türkiye sevdanızdan vazgeçmediğiniz için  hepinize teşekkür ediyorum. Pes etmediğiniz için teşekkür ediyorum. Diyerek başladığı sözlerinin devamında şu ifadelere yer verdi: Zor günler zor seneler geçirdik. Hepinize bir şey söyleyebilirim. Bunu bütün benliğimle söylüyorum. Bu hasret bitecek. Ben milletimin ve devletimin son nefesime kadar emrinde olmaya devam edeceğim. Bana genel başkanlık seçiminde oy vermenizi rica ediyorum. Hadi hayırlısı dedi. 

7 MAYIS'TA EKONOMİDEKİ SIKINTIYA İŞARET ETMİŞTİ

Cem Uzan, konuşmasının devamında ' Sn. Devlet Bahçeli 26 Ağustos dedi. Seçimler 24 Haziran'a alındı. Çünkü ekonomi ondan önce patlayacak. Patlasın istemiyorum. Bu benim arzum değildir. Ben Türkiye'nin kötülüğünü isteyecek bir insan değilim. Bizi seçime sokarlar sokmazlar. Ben zincirlerini kırmış bir adamım. Şimdi sizlere bir soru soruyorum. Sn . Cumhurbaşkanı daha 1,5 yılı varken neden seçime gitti? Bu zaruriyet nedir? Bu sorunun cevabını lütfen kafanızda irdeleyin dedi. 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:24
07:04
12:57
16:01
18:28
19:56

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

16 Ekim 1964
Çin, ilk atom bombasını patlatarak dünyanın 4. nükleer gücü oldu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU