CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu geliyor
Siyaset
12 Eylül 2018 Çarşamba 00:52

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu geliyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Türkiye’yi derinden etkileyen siyasal ve ekonomik krizden çıkış yöntemlerine yönelik hazırlanan parti politikalarını anlatmak üzere ilimize geliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu 12 Eylül Çarşamba Günü Kocaeli’ye geliyor. Erdoğdu, Türkiye’nin yaşadığı ekonomik buhran sebebi ile parti genel merkezi tarafından hazırlanan ekonomik ve siyasal krizden çıkışın çözüm yollarını içeren çalışmayı ilimizdeki sanayi ve ticaret odaları ile paylaşacak. Erdoğdu, İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve il yönetim kurulunun oluşturduğu program kapsamında saat 14.00’da Kocaeli Sanayi Odası (KSO), 16.00’da Kocaeli Ticaret Odası ve 18.00’da Körfez Ticaret Odası yönetimlerini ziyaret edecek.

 

13 MADDELİK ÇÖZÜM ÖNERİSİ VE 9 SORU

Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu Kocaeli programı kapsamında ilk olarak saat 13.30’da CHP Kocaeli İl Başkanlığını ziyaret edecek. Erdoğdu’nun oda ziyaretlerinde gerçekleştireceği aktarımlarında, partinin Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak’ın hazırladığı ekonomi sunumuna, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ekonomik ve siyasal krize yönelik hazırladığı 13 maddelik çözüm önerisine ve Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yanıtlanması istenilen 9 soruya yer vereceği öğrenildi

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:53
07:37
12:56
15:34
17:52
19:24

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

13 Kasım 2009
Su bulma umuduyla ayın güney kutbunu bombalayan NASA, çarpma sonucunda ayda önemli miktarda su bulunduğunu duyurdu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU