Chp'de Yönetimler Boşaldı..
Siyaset
12 Ekim 2018 Cuma 15:42

Chp'de Yönetimler Boşaldı..

CHP’de belediye başkan aday adaylığı ve meclis üyeliği için istifalar bugün sona erecek. Belediye başkan adaylığı için ilçe başkanlarından 3 isim istifa ederken meclis üyeliği için ise 13 kişi istifasını verdi.

CHP’de partide görevli olup belediye başkanlığı ve meclis üyesi aday adayı olmak isteyenlerin istifa etme süresi dün itibariyle sona erdi. CHP’de belediye başkan aday adaylığı için 3 kişi istifasını verirken meclis üyeliği aday adaylığı içinise toplam 12 kişi istifasını verdi.

3 İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ

Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, ve Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri belediye başkan aday adayı olmak için istifa etti.CHP’de yerel seçimlerde belediye başkan aday adaylarının yanı sıra meclis üyeliği için de adaylar istifalarını verdi.Körfez’de belediye başkan aday adaylığı için ise Serap Baykurt ile Bozkurt Uslu dosya aldı.

İZMİT’TEN 2 YÖNETİCİ İSTİFA ETTİ

İzmit Belediyesi meclis üyeliği için İzmit İlçe Sekreteri Mehmet Nazım Gençtürk ve Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Baştan, il binasına giderek istifa dosyasını teslim etti. Gebze Belediyesi meclis üyeliği için İl Başkan Yardımcısı Şahin Yılmazer ve Gebze İlçe Sekreteri Cavit Kopoğlu istifa etti.

 

DARICA’DA 3 İSTİFA

Kartepe İlçe Yönetiminde görevli Ayla Demir, Darıca İlçe Yönetiminde görevli Mustafa Yılmaz, Mustafa Yapa ve Gençlik Kolları Başkanı Aydın Işık, Başiskele İlçe Yöneticisi Hayri Burnaz meclis üyeliği için istifalarını verdi. Gölcük İlçe yöneticileri Hüseyin Köroğlu, Metin Kaya, Ümit Doğu Cinemre istifa etti.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:23
07:03
12:57
16:02
18:29
19:57

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

15 Ekim 1836
Alman filozof Friedrich Nietzsche doğdu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU