Çöp Fabrikası için ne dedi?
Siyaset
03 Nisan 2018 Salı 15:18

Çöp Fabrikası için ne dedi?

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Ünlü, bugün çöp fabrikası için yapılan itirazlar geçersizdir dedi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık basın açıklamasında kent ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasına MHP’nin kurucu lideri Alparslan Türkeş’i vefatının 21. Yıldönümü vesilesiyle anarak başladı. Ünlü, “MHP Kocaeli Teşkilatları olarak “Yerel Seçimlere Hazır Olun” talimatıyla çalışmalara başlıyoruz. Derince’den bu akşam çalışmalara başlıyoruz. Bu programlar 24 Nisan’da bitecek.

KOCAELİ TEŞKİLATI GENEL BAŞKANINI ANLAR

Kocaeli teşkilatları genel başkanını anlayan bir teşkilattır” diyen Aydın  Ünlü, “Dün verilen talimat üzerine biz bugün sahaya çıkabilen bir teşkilatız. Parti üyelerimize inip çalışma programı yapacağız. 14 gün kesintisiz sürecek bu programlar. Zor programlar bunlar. Biz herkese ev ödevi veriyoruz. Biz iddialı ve ciddiyiz. Bir planımız var başaracağız. İttifak olur başka bir şey olur, ama MHP kendi çalışma programını yapacaktır” şeklinde konuştu.

ÇÖP FABRİKASINA BUGÜN YAPILAN İTİRAZLAR GEÇERSİZDİR

Geçtiğimiz gün genel sekreterin sunumunu aldıklarını belirten Ünlü ÇED toplantısında yaşanan tartışmalara ilişkin, “Bu yer olmasın diyenlerin görüşlerine saygı duymak gerekir. Peki oraya yapmayalım da nereye yapalım. Şu anda İZAYDAŞ’ta bir yıl süre kalmışken Kocaeli bir an önce bu projeyi hayata geçirmelidir. Bugün yapılan itirazlar geçersizdir. İki yıldır sessiz kalıp şimdi ses çıkarmak seçime yatırımdır” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:55
06:37
13:05
16:33
19:12
20:41

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

19 Eylül 1935
Almanya'da Yahudilerin kamu sektöründe çalışması yasaklandı.

SÜPER LİG PUAN DURUMU