Enver Zengin açıklama yaptı
Siyaset
22 Mayıs 2018 Salı 01:43

Enver Zengin açıklama yaptı

Ak Parti Kocaeli 12. sıra Milletvekili Adayı Enver Zengin, listelerin açıklanması sonrasında adaylık sürecine ilişkin açıklama yaptı.ENVER ZENGİN'İN AÇIKLAMASI

Ak Partimizin 27.Dönem Milletvekili Adaylarının açıklanması ile ülkemizin yarınları adına en güzel tohumların ekildiği gündür. Öncelikle listelerimiz memleketimize hayırlı ve uğurlu olsun.

Gençlerin yolunu açan bu önemli adım ile geleceğin gençlere teslim edildiği açık bir şekilde ortaya konulmuştur. Biz gençler üzerimize yüklenen bu önemli vazifenin farkındalığı içerisinde tüm gençliğin Ak Parti çatısı altında birleşmesine katkı sağlamak adına var gücümüzle çalışacağız.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarında ‘talepkar olun, talep edin’ söylemiyle irademi ortaya koyduğum bu yolda şahsımı bu listeye beni dahil ederek onurlandıran teşkilatımıza ve Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. ‘Maşallah Kocaeli’ övgüsüne mazhar olmuş gençleriyle salonları inleten teşkilatımız, her zaman Cumhurbaşkanımızın ve davamızın en güçlü savunucusu olacaktır.

Rabbim yar ve yardımcımız olsun, yolumuz açık, alnımız ak, zaferimiz mutlak olsun.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:24
07:04
12:57
16:01
18:28
19:56

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

16 Ekim 1964
Çin, ilk atom bombasını patlatarak dünyanın 4. nükleer gücü oldu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU