Gültepe'ye müjde!
Siyaset
01 Haziran 2018 Cuma 01:54

Gültepe'ye müjde!

Başkan Karaosmanoğlu, İzmit Gültepe Mahallesine giden ve gençlerin yanı sıra mahalle sakinleriyle buluşmasında Kültür, Spor ve Gençlik Merkezi’nin inşasının yapılacağı müjdesini verdi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, iftarlardan sonra kentin farklı ilçelerinde ki mahallelere konuk olmayı sürdürüyor. Son olarak İzmit Gültepe Mahallesine giden ve gençlerin yanı sıra mahalle sakinleriyle buluşan Karaosmanoğlu, Gültepe’nin ihtiyaç duyduğu gençlik, spor ve kültür merkezinin hayata geçeceği müjdesini verdi. AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz’ında eşlik ettiği ziyarette konuşan Başkan Karaosmanoğlu, “Derneğimizin taleplerine dönük Büyükşehir Belediyesi olarak eski muhtarlıkla çocuk parkı arasında ki alanın kamulaştırılmasını yapacağız. İzmit Belediyemiz ile birlikte de gençlik, kültür ve spor merkezimizin inşaat çalışmalarına başlayacağız” açıklamasını yaptı.

 

“İRADEMİZİ, NAMUSUMUZU VE VİCDANIMIZI TEMSİL ETMEKTEDİR”

İzmit Gültepeliler Platformu’nun Başkanı Taner Sinan Çakırer ve Gültepespor Kulübü yönetiminin sahipliğinde gerçekleşen ziyaretlerin ardından AK Parti Gültepe seçim bürosuna da konuk olan Karaosmanoğlu, burada yaptığı açıklamada ise, “Dünya’nın birçok yerinde sandık ve doğal olarak demokrasi yok. Ancak Türkiye’de demokrasinin en güzel örnekleri yaşanıyor. İşte 24 Haziran bu demokrasinin en güzel sergileneceği tarih olacaktır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için verdiğimiz oy bizim irademizi, namusumuzu ve vicdanımızı temsil edecektir. Cumhurbaşkanımız bugüne kadar halkımızın verdiği yetkiyle haksızlıkların ve adaletsizliklerin karşısında durdu. Asla yanlışlıklara karşı taviz vermedi. Bundan sonrada inşallah vermeyecek. Dünyada yer altı ve üstü zenginlikleri sömürülen ülkeler artık yönünü Türkiye’ye çevirdi. Artık kendi ayakları üzerinde durmak istiyorlar. Dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ne kadar bu ülke için sorumluysa hepimizde aynı şekilde sorumluyuz” şeklinde konuştu.

 

“GÜLTEPE MAHALLEMİZ HER ZAMAN REİSİNİN YANINDA OLDU”

Gençlerle hasbihal eden ve Mahalle sakinlerinden gelen taleplere hızlı bir şekilde cevap veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kamulaştıracağımız alanın ardından hızlı bir şekilde Gültepe’ye bir gençlik, kültür ve spor merkezini kazandıracağız. Çok şükür ülke ve kent olarak imkânımız var. İnşallah bunu İzmit Belediyemiz ile birlikte hayata geçireceğiz. Gültepe ismine uygun olarak da caddelerimizi güllerle donatacağız. Gültepe’de güller açacak” diyerek sözlerini tamamladı. AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ise, “Cumhurbaşkanımız önderliğinde gece gündüz demeden çalmadık kapı tokalaşmadık el bırakmadan mahallelerimizi geziyoruz. Tüm kadrolarımızla birlikte çalışıyoruz. Bugün Gültepeliler Derneğimizin taleplerine dönük bir kültür, gençlik ve spor merkezinin inşaatını Büyükşehir Belediyemiz İzmit Belediyemiz ile birlikte hayata geçirecekler. Gültepe Mahallemiz her zaman Reisinin yanında oldu. Allah sizlerden razı olsun. Şu zamanlarda yaşadıklarımız AK Parti’ye daha çok destek vermemizin önemini de göstermektedir. Büyük resme bakmak gerekmektedir. Bu büyük bir davadır. İstikbal ve istiklal davasıdır. 24 Haziran seçimleri de bunun için çok önemlidir” diyerek sözlerini tamamladı. Ziyaret gençlerin Başkan Karaosmanoğlu’na ve Ayaz’a sevgi gösterilerinin ardından sona erdi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:24
07:04
12:57
16:01
18:28
19:56

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

16 Ekim 1924
Topkapı Sarayı müze olarak ziyarete açıldı.

SÜPER LİG PUAN DURUMU