HALK VE MUHTARLAR KARAR SAHİBİ OLACAK
Siyaset
07 Kasım 2018 Çarşamba 10:44

HALK VE MUHTARLAR KARAR SAHİBİ OLACAK

CHP Çayırova Belediye Başkan aday adayı Selahattin Kaya yaptığı açıklamada Çayırova’yı, Çayırova’lılarla birlikte, ortak akıl ile yöneteceklerini söyledi.

Bizim Belediye Başkanlığımızda katılımcı belediyecilik anlayışını hayata geçirerek Çayırova’yı Çayırova’lılarla birlikte yöneteceklerini söyledi. Benim Belediye Başkanlığımda mahallede yapılacak projelerle ilgili mahallenin görüşü mutlaka alınacak, mahalle muhtarlarımız alınan kararlarda yetki ve karar sahibi olacak diyen kaya; örneğin yapılacak bir hizmeti önceden mahalleli bilecek sonrasında Şekerpınarda olduğu gibi ‘’bu uçak buraya nereden düştü, kimi uçuracak’’ demeyecek

YAPILAN YARDIMLAR ARTIRILARAK DEVAM EDECEK

Sosyal Devletin yurttaşlara eşit ve adil davranması gereklidir. Çayırova Belediyesi CHP iktidarında sosyal bir belediyecilik anlayışını hayata geçirecek gerçek ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımlar, ayırım ve partizanlık yapılmadan artırılarak devam edecektir. Bizim iktidarımızda çalışanlar asla iş kaygısı yaşamayacak tüm yurttalarımıza  ve çalışanlarımıza eşit ve adil davranılacaktır dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:00
07:45
12:57
15:30
17:47
19:20

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

20 Kasım 1989
ABD'li astronom Edwin Hubble doğdu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU