Halka dokunan, onları dinleyen başkan
Siyaset
06 Temmuz 2018 Cuma 17:58

Halka dokunan, onları dinleyen başkan

Körfez’de devam eden ve yapılması planlanan projelerle ilgili olarak Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz ve Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden bilgi alan Başkan Baran, “Halka dokunan, onların talepleri doğrultusunda projelere yön veriyoruz” dedi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ilçede devam eden ve yapılması planlanan projelerle ilgili olarak Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz ve Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileriyle bir araya geldi. Projeler hakkında bilgi alan Başkan İsmail Baran, “Körfez’de 4 yılda 400 milyon liralık yatırımı hayata geçirdik. Her bir projede bizler için en önemli nokta, vatandaşın talepleri doğrultusunda gerçekleştiriliyor olmasıydı.

VATANDAŞA DOKUNUYORUZ

Körfez’i geliştirirken güzelleştiren çalışmalar yapıyoruz. Sarnıç Han, üniversite kampüsü ve İlimtepe Kültür Merkezi bölge için hem ekonomik hem de sosyal canlılık açısından önemliydi. Tabi sadece bunlarla sınırlı kalmıyoruz. Körfez’de çevreden, ulaşıma, sosyal belediyecilikten, spora kadar birçok projeye başladık, planlamaya aldık. Özellikle bu yıl alt yapı çalışmalarının da olması nedeniyle 100 bin tona yakın asfalt serimi gerçekleştireceğiz.

GELECEĞE HAZIRLIYORUZ

Ulaşım noktasında Hacı Osman Mahallesi’nden İlimtepe’ye çıkan yolda hafriyat çalışmaları tamamlandı, kısa sürede asfalt serimini gerçekleştireceğiz. 100 yeni aracı bünyemize kattık. Tüm birimlerimiz ile vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışma yürütüyoruz. Körfez’i 2023, 2053 ve 2071 Türkiye’yesine hazırlıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:02
06:43
13:03
16:26
19:02
20:30

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

25 Eylül 1396
Yıldırım Bayezid, Niğbolu Zaferi'ni elde etti.

SÜPER LİG PUAN DURUMU