İlk 3 aynı mı olacak?
Siyaset
16 Mayıs 2018 Çarşamba 16:29

İlk 3 aynı mı olacak?

CHP Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar, Fatma Kaplan Hürriyet ve Tahsin Tarhan ilk 3'teki yerlerini koruyabilecek mi? Şimdi CHP'de gözler milletvekili listesinde.

CHP Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar, Fatma Kaplan Hürriyet ve Tahsin Tarhan'ın durumları CHP'lilerce değerlendiriliyor. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun İYİ Parti hamlesinde önemli görev üstlenen Fatma Kaplan Hürriyet'in listedeki yeri garanti gibi. Hürriyet'in listenin başında olacağı beklemtisi de yüksek. Haydar Akar ve Tahsin Tarhan da ilk üçteki yerlerini muhafaza ederse CHP'de değişim olmayacak. 

CHP tabanında listede değişiklik beklentisi var. Hürriyet, Akar ve Tarhan listenin ilk üçünde yer alırlarsa bu beklenti boşa çıkacak. Ancak CHP kulislerinde ilk üçte mutlaka bir yeni isim olacak deniliyor. Değişim beklentisi karşılık bulacak mı? Bunu hep birlkte göreceğiz.

DİĞER HABERLER

Boşaltılan askeri alanlarda inceleme

CHP Kocaeli İl Çevre ve Sağlık Komisyonu Başkanı Diş Hekimi Müzeyyen Topçu Tan, Komisyon üyeleri Orman Yüksek Mühendisi Mustafa Zengin, Gazeteci ve Laborant Bülent Karagöz ve 3 Kadın yürüyüşçüsü Nursel Karagöz Cephanelik diye bilinen, boşaltılan askeri alanda incelemelerde bulundu.İncelemeler sonrasında Çevre ve Sağlık Komisyonu bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:Kocaeli'de boşaltılan ve boşaltılacak olan askeri alanların bilinçsizce betonlaşmaya açılmasının doğuracağı sonuçlar üzerine bir çalışma başlatarak, konuyu kamuoyu ile paylaşmayı bir vatandaşlık görevi olarak gördük.CHP Kocaeli Çevre ve Sağlık Komisyonu olarak; yıllardır, ağaç ve orman katliamlarının sonuçları konusunda yetkilileri ve yurttaşlarımızı uyarıyoruz ancak son zamanlarda yurdumuzun çeşitli illerinden art arda gelen sel baskını haberleri ile doğaya verilen tahribatın ve ranta dayalı bilinçsizce yapılaşmanın sonuçlarının neler olabileceğine de dikkat çekmemiz gerektiğini düşündük.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:15
05:27
13:09
17:07
20:29
22:24

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

27 Mayıs 1925
Adnan Menderes hükümetine darbe yapıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri adına Milli Birlik Komitesi, Türkiye'de yönetimi üstlendi. Türkiye Büyük Millet Meclisi ve hükümet feshedildi ve her türlü siyasi faaliyet yasaklandı.

SÜPER LİG PUAN DURUMU