İYİ Parti'ye bomba isim (mi)?
Siyaset
03 Eylül 2018 Pazartesi 23:40

İYİ Parti'ye bomba isim (mi)?

İYİ Parti'de Serdar Kaman ve il yönetimi günler önce sizlere aktardığımız gibi istifa etti. İYİ Parti'de şimdi herkes bu soruya cevap arıyor. İl Başkanı kim olacak? Kaman yeniden atanacak mı? Yeni bir isme mi görev verilecek?

İYİ Parti'de Serdar Kaman Genel Başkan Akşener ile görüştükten sonra il yönetimi ile birlikte istifasını verdi. Ankara kulislerine göre; İYİ Parti'de Kaman'a yeniden görev verilmeyeceği yönünde bir düşünce hakim. İddialara göre; Akşener partisini Kocaeli'de yerel seçimlere hazırlayacak güçlü ve tecrübeli bir isim düşünüyor. 

İYİ Parti'de Akşener'e yakınlığıyla bilinen ve Akşener'in İbrahim abi diye seslendiği İbrahim Artvinli'nin İl Başkanlığı için isminin konuşulduğu belirtiliyor. Edinilen iddialara göre; İbrahim Artvinli isminin il başkanlığı için adı geçiyor. Eski Milletvekili Artvinli'nin böyle bir düşüncesi var mı bilinmez. Ancak kulislere sızan bilgilere göre; İbrahim Artvinli çok konuşuluyor. Bakalım Akşener memleketi Kocaeli'de geçmişteki atamalar gibi hata yapacak mı? Yoksa güçlü siyaseti bilen bir isme mi emanet edecek. Hep birlikte göreceğiz.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:53
07:37
12:56
15:34
17:52
19:24

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

13 Kasım 2009
Su bulma umuduyla ayın güney kutbunu bombalayan NASA, çarpma sonucunda ayda önemli miktarda su bulunduğunu duyurdu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU