Kandıra'nın evladı pazarı gezdi
Siyaset
02 Haziran 2018 Cumartesi 02:13

Kandıra'nın evladı pazarı gezdi

Kocaeli’nin siyaset üstü manav adayı olarak konuşulan ismi MHP Kocaeli Milletvekili Alperen Şakacı, meşhur Kandıra'nın Çarşamba Pazarı’nı gezerek Cumhur İttifakına destek istedi. Şakacı, “Kandıra evladını yalnız bırakmayacak” dedi.

24 Haziran seçimlerinde başta Kandıra olmak üzere manavları temsilen siyasi partilerin listelerinde sadece MHP Kocaeli’nden milletvekili adayı gösterilen Alperen Şakacı, meşhur Kandıra'nın Çarşamba Pazarı’nı esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek destek istedi. Şakacı, “Önüne ne konulursa yerler anlayışı, ceketimizi koysak oy verirler anlayışı bütün siyasi partiler için 24 Haziran’da son bulacak. İnanıyorum ki Kandıra evladını yalnız bırakmayacak” ifadelerini kullandı.

 MANAVLAR SANDIKLARDA MHP’Yİ UÇURACAK

“Aday listeleri açıklanmadan önce bölge vatandaşımız her parti içerisinde sıralamada isim olacak diye beklenti içerisindeydi. Bu beklentiye bizi de gururlandıracak şekilde sadece MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli karşılık verdi. Bu durum başta ilçemiz olmak üzere; ‘MHP, manavların sesini duydu’ olarak yorumlandı. Çarşamba Pazarı’nda tek tek hemşerilerimizle sohbet ediyoruz. Bize kendini anlatma sen bizim evlatsın diyorlar. İnanıyorum önce Sayın Cumhurbaşkanımıza sonra Cumhur İttifakı’nda Kandıra’dan MHP’ye büyük bir destek patlaması yaşanacağını düşünüyorum”

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:24
07:04
12:57
16:01
18:28
19:56

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

16 Ekim 1964
Çin, ilk atom bombasını patlatarak dünyanın 4. nükleer gücü oldu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU